Oferta pracy

Analityk

JOBHOUSE

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

W tej chwili dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk

Twój zakres obowiązków

  • szybkie wyszukiwanie i segregowanie danych oraz prezentowanie ich w odpowiedni sposób na potrzeby różnych działów w firmie, zarządu i właściciela ( same dane, nie wymagamy dynamicznych wykresów)

  • analiza danych ( wielowymiarowa), umożliwiająca dostęp do kompleksowych informacji na temat stanu firmy i jej poszczególnych obszarów

  • projektowanie raportów na potrzeby zarządzania i prezentowanie danych pod różnym kątem za pomocą dostępnych metod

  • analiza obszaru sprzedaży i należności przez pryzmat wyników sprzedaży, rentowności, realziacji planu sprzedaży

  • wspomaganie obszaru finansów poprzez analizę wyników finansowych oraz bilansu, kosztów rodzajowych, przepływów finansowych, etc.

  • ocena obszaru produkcji poprzez analizę kosztów produkcji, wydajności oraz jakości

  • analiza danych z obszaru logistyki i zakupów w szczególnosci w odniesieniu do realziacji zamówień, stanu zapasów, oceny jakości i wydajności

  • wspomaganie procesu oceny personelu poprzez analizę zasobów kadrowych, danych płacowych, godzin pracy

  • przygotowanie definicji i specyfikacji kontroli jakości danych

  • agregacja informacji oraz porównania przekrojowe na podstawie danych pochodzacych z różnych obszarów przedsiębiorstwa

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w prowadzeniu analiz biznesowych oraz systemowych zgłaszanych potrzeb biznesowych

  • znajomość programu ERP Comarch XL będzie dodatkowym atutem

  • biegła znajomość Excela i SQL

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dobrą atmosferę w zespole

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - lidera w swojej branży

  • kartę sportową i pakiet medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

JOBHOUSE

Jobhouse działa na rynku od 10 lat i prowadzi rekrutacje na kilku kontynentach. Naszą misją jest łączenie ludzi - najlepszych pracodawców z najlepszymi pracownikami. Pomogliśmy znaleźć pracę ponad 12 000 osób! Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o aplikację przez przycisk aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7097.