Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2019 poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Genomowy (onkologia)

MNM DIAGNOSTICS sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 20 dni
    do: 10 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • rozwijasz usługi związane z analizami całogenomowymi (WGS) u pacjentów onkologicznych

  • wykorzystujesz narzędzia bioinformatyczne do analizy danych z WGS dla setek pacjentów

  • współpracujesz z innymi członkami zespołu w celu wdrożenia rzetelnej, skalowalnej, dostosowanej do regulacji, akredytowanej metodologii produkcji nowych prototypów narzędzi diagnostycznych

  • robisz przegląd i ewaluację specjalistycznych baz danych

  • uczestniczysz w projektach badawczych i wdrożeniowych dotyczących genomiki i medycyny personalizowanej

  • śledzisz najnowsze doniesienia naukowe związane z genomiką oraz dokonujesz przeglądu literatury naukowej w celu identyfikacji nowych podejść do analizy genomów

  • nie jest Ci obce opracowywanie procedur, instrukcji, raportów, formułowanie wniosków

  • potrafisz szybko dostosowywać się do zmieniających się warunków, nowych zadań i dynamicznego środowiska start-upu,

  • zajmujesz samodzielne i odpowiedzialne stanowisko, pracujesz w zespole i tworzysz zespół

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (absolwenci studiów magisterskich lub doktoranckich kierunków: biotechnologia, bioinformatyka, biologia, analityka medyczna lub pokrewne)

  • znajomość biologii molekularnej oraz genetyki nowotworów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i w piśmie

  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność samodzielnego wyszukiwania i interpretacji informacji biologicznych pozyskanych z baz danych oraz literatury naukowej

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • opcje udziałowe, dzięki którym realnie stajesz się współwłaścicielem firmy

  • możliwość pracy z najnowocześniejszą techniką AI do analizy genomów nowotworowych

  • pracę w młodym, ambitnym i przyjaznym zespole, z dużym doświadczeniem międzynarodowym

  • szacunek, zaufanie i wysoką kulturę pracy

  • dużą odpowiedzialność i swobodę działania

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, szkoleń, spotkań ze specjalistami

  • realny wpływ na rozwój organizacji i podejmowanie decyzji strategicznych

  • laptop służbowy wysokiej klasy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • świętowanie urodzin

  • premie uznaniowe

MNM DIAGNOSTICS sp. z o.o.

MNM Diagnostics powstał z potrzeby niesienia pomocy ludziom mierzącym się z chorobą nowotworową. Wiemy, że informacja o tym w jaki sposób skutecznie walczyć z nowotworem Pacjenta, jest ukryta w jego genomie. Tworzymy technologie do diagnostyki genetycznej w oparciu o nowoczesną technologię sekwencjonowania całych genomów, AI, naukę i medycynę, tak aby każdy Pacjent miał jak największą szansę na wygranie walki z chorobą. Medycyna spersonalizowana nie jest już tylko mglistą ideą i pieśnią przyszłości. Rewolucja zaczęła się już teraz, a my chcemy być jej częścią!

Do naszego prężnie rozwijającego się zespołu poszukujemy osoby, która wspólnie z zespołem R&D będzie uczestniczyć w rozwoju narzędzi diagnostyczno-terapeutycznych dostępnych dla każdego pacjenta z chorobą nowotworową.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj szybko".