Oferta pracy

Analityk

Unique People sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie raportów na zlecenie Zamawiającego,

  • Tworzenie raportów sprzedażowych i systemowych dla Infolinii Sprzedażowej,

  • Analiza wyników i proponowanie rozwiązań na podstawie wygenerowanych raportów sprzedażowych,

  • Weryfikacja czasu pracy i statusów (przerwy, szkolenia, coachingi, obsługa zadań) Konsultantów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Doświadczenie minimum 12 miesięcy w przygotowaniu raportów oraz analiz danych,

  • Doświadczenie minimum 6 miesięcy w przygotowaniu analiz sprzedażowych dla działów sprzedaży,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel),

  • Znajomość środowiska VBA (Visual Basic for Applications),

  • Znajomość SQL na poziomie średniozaawansowanym,

  • Znajomość systemów i aplikacji Call Center,

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach od 8-16,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pracę w biurze u Klienta,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i duże możliwości rozwoju w największym call center w Polsce,

  • Profesjonalny onboarding,

  • Brak dress code’u,

  • Bieżące wsparcie przełożonego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

CCIG GROUP to wyjątkowa organizacja działająca na rynku call & contact center w kilkunastu oddziałach w Polsce.

Obecnie, dla jednego z naszych największych Klientów z branży energetycznej, do biura in-house w Gliwicach, poszukujemy kandydata na stanowisko: Analityk.

Przewiń do profilu firmy