Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk/Główny Analityk

PZU Zdrowie SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PZU Zdrowie S.A. jest jednym z największych operatorów na rynku opieki medycznej w Polsce. Nasza sieć medyczna liczy 130 placówek własnych oraz 2200 placówek współpracujących w 600 miastach. Mamy także własne centrum telemedyczne. W dbaniu o zdrowie wspieramy zarówno pracodawców i ich pracowników, jak i pacjentów indywidualnych.

PZU Zdrowie SA.

Twoje zadania:

  • Budowa modeli statystycznych wspomagających decyzje biznesowe
  • Przygotowywanie i utrzymywanie baz danych na potrzeby raportowania
  • Tworzenie i dostarczanie analiz biznesowych
  • Wdrażanie nowych technologii (big data, AI) w obszarze analizy danych
  • Proaktywne poszukiwanie obszarów analizy wspierających działalność biznesową
  • Opracowanie, wdrażanie i utrzymywania raportowania operacyjnego i zarządczego

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz min 2 lata doświadczenia w obszarze analizy statystycznej, analiz sprzedażowych lub baz danych
  • Doskonale posługujesz się Excelem i Accessem, wykorzystujesz VBA
  • Umiesz robić analizy statystyczne
  • Znasz co najmniej podstawy SQL
  • Mile widziana znajomość SAS, w szczególności Enterprise Guide, Visual Analytics lub języka programowania SAS 4GL
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie data science, wykorzystania AI i big data w biznesie

Korzyści dla Ciebie:

  • umowa o pracę,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,
  • opieka medyczna w PZU Zdrowie,
  • program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU,
  • benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne