Oferta pracy

Analityk Handlowy - Excelowy Expert

Livingston Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i porównywanie danych w oparciu o różnorodne raporty

  • Identyfikowanie błędów oraz określenie brakujących danych w raportach

  • Kontakt z partnerami zaangażowanymi w proces logistyczny

  • Weryfikacja poprawności otrzymanych dokumentów

  • Kontrola wyników analizy - rozwiązywanie problemów z błędnie dopasowanymi danymi: od określenia przyczyn tych problemów do ich usunięcia

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Zaawansowana znajomość MS Excel; dobra znajomość pozostałych aplikacji pakietu MS Office

  • Umiejętność analitycznej pracy (analiza danych, budowanie baz)

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze prawa celnego

  • Doświadczenie w pracy z Business Intelligence i/lub podstawami SQL

  • Znajomość pakietu Microsoft Access

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Zdobycie doświadczenia w firmie będącej liderem w swojej branży

  • Pracę w środowisku międzynarodowym, w młodym i dynamicznym zespole

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny oraz opiekę medyczną

  • Pakiet szkoleń

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Livingston Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą oferującą kompleksową obsługę celną oraz doradztwo w handlu międzynarodowym na całym świecie.

Dostarczamy rozwiązania w zakresie zarządzania procesami importowymi, eksportowymi oraz klasyfikacji celnej towarów. Livingston International wywodzi się z Kanady a od 2002 roku nasza filia w Bydgoszczy działa jako centrum operacyjne w Europie.

Przewiń do profilu firmy

Ilość stanowisk

6

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy