Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych ofert. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez BLIRT S.A. zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” Informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BLIRT S.A. z siedzibą w Gdańsku, ul. Trzy Lipy 3/1.38, 80-172 Gdańsk, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000365053, (dalej: "Spółka"). 2. Dane kontaktowe Spółki: tel.: +48 58 739 61 50, fax: +48 58 739 61 51, adres e-mail [email protected] a. Spółka przetwarza dane osobowe w celu realizacji procesu rekrutacji na podstawie prawna art. 22 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 pkt. c Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych. 3. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. 5. Dane osobowe przetwarzane będą do czasu zakończenia procesu rekrutacji. 6. Odbiorcami danych osobowych będą: a. pracownicy oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu, 7. Przysługuje Pani/Panu, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, prawo do dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 8. W przypadku wątpliwości związanych z przetwarzaniem danych osobowych ma Pani/Pan prawo zwrócić się do Spółki z prośbą o udzielenie informacji. Niezależnie od powyższego przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. 9. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk HPLC - Dział Białek i Biologii Molekularnej

BLIRT S.A.

  • Kładki 24, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

BLIRT S.A.

Kładki 24

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne opracowanie oraz walidację metod bioanalitycznych oznaczania związków drobnocząsteczkowych w próbach procesowych i produktach białkowych

  • przeprowadzanie analiz chromatograficznych oraz masowych zgodnie z wytycznymi

  • interpretacja wyników badań, prowadzenie odpowiedniej dokumentacji przygotowywanie raportów końcowych z badań oraz raportów walidacyjnych

  • poszukiwanie rozwiązań napotkanych problemów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (chemia, technologia chemiczna, biotechnologia lub pokrewne) w tym wiedzy z zakresu bioanalityki

  • Umiejętność samodzielnego planowania i wykonywania analiz

  • Kreatywne myślenie i zdolność poszukiwania rozwiązań

  • Nastawienie na realizację celów, odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane zadania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym

  • Dobre zdolności komunikacyjne

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej z systemami LC-MS

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Niekorporacyjna kultura organizacji, wspaniały szef zespołu, który nigdy nie zostawi Cię z problemem,

  • Pracę z produktami biotechnologicznymi w międzynarodowym, naukowym środowisku,

  • Bogaty pakiet benefitów, niezbędne narzędzia pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • lekcje kitesurfngu

BLIRT S.A.

BLIRT to polska spółka biotechnologiczna, obecna na warszawskiej giełdzie NewConnect, która powstała w 2008 roku. Firma funkcjonuje w oparciu o hybrydowy model biznesu, łączący realizację własnych projektów naukowo - badawczych z laboratorium usługowym.

Wykorzystując potencjał naukowy pracowników, synergię różnych dziedzin nauki i nowoczesne zaplecze techniczne, BLIRT oferuje szeroką gamę produktów w zakresie biologii molekularnej oraz inżynierii genetycznej, do badań naukowych i diagnostyki molekularnej, w szczególności enzymy i białka, zestawy do izolacji materiału genetycznego, odczynniki do PCR i RT-PCR.

Realizowane projekty badawczo-rozwojowe powstały we współpracy z wiodącymi naukowcami m.in. z Politechniki Gdańskiej, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Instytutu Farmaceutycznego w Warszawie i innych jednostek naukowych.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Etapy rekrutacji

  • spotkanie online z HR Business Partnerem

  • spotkanie online z bezpośrednim przełożonym

  • spotkanie online z Członkiem Zarządu

  • złożenie oferty pracy, zatrudnienie, wdrożenie