Oferta pracy

Analityk HR/ Controlling Specialist

OBI Centrala SystemowaO firmie

  • aleja Krakowska 102, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

OBI Centrala Systemowa

aleja Krakowska 102

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Doświadczenie w pracy w kontrolingu personalnym

  • Umiejętność pracy z danymi liczbowymi (znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym , mile widziana znajomość VBA/MS Acces)

  • Wysokie umiejętności analityczne (umiejętność wyciągania wniosków z danych i przygotowania rekomendacji na ich podstawie)

  • Doświadczenie w pracy z platformami wynagrodzeń lub raportami płacowymi

  • Bardzo dobra organizacja pracy i planowania

  • Samodzielność i dokładność

  • Umiejętności interpersonalne

  • Otwartość na zmiany

  • Znajomość języka angielskiego – przygotowywanie prezentacji w j. angielskim

  • Umiejętność pracy na dużych zbiorach danych

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze comp& ben

Nasze wymagania

  • Przygotowywanie zestawień cyklicznych oraz raportów ad hoc z obszaru HR m.in.: wynagrodzeń, zatrudniania, rotacji, świadczeń dodatkowych

  • Wdrażanie i usprawnianie narzędzi raportowych i analitycznych

  • Wsparcie analityczne w procesie negocjacji płacowych, zmian systemów wynagradzania i premiowania

  • Udział w procesie budżetowania wynagrodzeń, kosztów świadczeń dodatkowych oraz długoterminowych prognoz tych kosztów

  • Badanie efektywności działań personalnych w oparciu o benchmarki rynkowe

  • Ścisła współpraca z działem Kontrolingu oraz HR

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Ambitne projekty z szerokim zakresem możliwości

  • Inspirujący i pomysłowy zespół, który nie pozwoli Ci się nudzić,

  • Niekończące się wyzwania, dzięki czemu każdy kolejny dzień pracy będzie ciekawszy niż poprzedni,

  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie, zajęcia językowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy