Oferta pracy

Analityk HR - Kadry

Eurocash S.A.O firmie

Eurocash S.A.

Wiśniowa 11

Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie analiz dot. administracji personalnej i płacowej w odniesieniu do innych źródeł danych.

  • Przygotowywanie raportów dla klientów wewnętrznych w oparciu o dane z systemu SAP HR.

  • Interpretacja i wizualizacja danych oraz budowanie raportyzacji cyklicznej typu „dashboard”.

  • Opracowywanie raportów ad-hoc i analiz w różnych formatach.

  • Obserwowanie zmian i trendów rynkowych w zakresie polityki wynagrodzeń, systemów premiowych oraz benefitowych.

  • Kontakt z klientem wewnętrznym na różnych poziomach organizacyjnych, celem lepszego zrozumienia potrzeb oraz usprawniania pracy.

  • Monitoring jakości i spójności danych w systemie.

  • Rozwój narzędzi w celu efektywnego wykorzystywania dostępnych danych.

  • Promowanie dobrych praktyk w zakresie analityki i wizualizacji danych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, fizyka, statystyka itp.).

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym.

  • Znajomość MS Office (Excel, Access) na poziomie zaawansowanym oraz umiejętność samodzielnego tworzenia narzędzi do pracy.

  • Znajomość systemu SAP HR (polska lokalizacja) w roli użytkownika.

  • Znajomość schematów rozliczania wynagrodzeń.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analizy danych, wyciąganie logicznych wniosków, wskazywanie prawidłowości (również tych nieoczywistych) oraz trendów wynikających z zawartości przetwarzanych zestawów danych.

  • Wykazywanie własnej inicjatywy oraz kreatywne podejście do rzeczywistości odbiegającej od ideału.

  • Znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość pakietów statystycznych oraz programowania w VBA będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, lidera hurtownej dystrybucji FMCG.

  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w firmie z ponad 25-letnim stażem na rynku.

  • Pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace.

  • Niezbędne narzędzia pracy.

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Dowóz pracowników z Poznania do/z siedziby firmy.

  • Szeroki pakiet benefitów i wiele inicjatyw angażujących Pracowników!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Grupa Eurocash to największą polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy