Logo Pracuj.pl

Analityk HR

Adampol SAO firmie

Adampol SA

Usługowa 3

Zaścianki (pow. białostocki)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie raportów, analiz i rozliczeń dotyczących wynagrodzeń
  • Opracowywanie cyklicznych raportów i analiz związanych z obszarem personalnym
  • Raportowanie, analizowanie i interpretacja wskaźników z obszaru HR
  • Tworzenie i wdrażanie narzędzi ułatwiających raportowanie oraz przepływ informacji
  • Wsparcie w przygotowaniu danych do badań rynkowych lub na potrzeby wewnętrzne organizacji
  • Uczestnictwo w wewnętrznych projektach, optymalizacji procesów
  • Wsparcie w realizacji zadań związanych z obsługą kadrowo-płacową pracowników

Nasze wymagania

  • Minimum 3 – 4 lata doświadczenia w dziale HR /płace
  • Praktyczna znajomość programów kadrowo-płacowych - znajomość programu SAP HR będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego, podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

ADAMPOL S.A. to nie tylko transport i spedycja. ADAMPOL S.A. to szereg działań i usług związanych z łańcuchem dystrybucji.

To firma dynamicznie rozwijająca się i świadcząca usługi na najwyższym światowym poziomie, korzystająca przy tym z najnowszych i najlepszych technologii. Oprócz transportu i spedycji świadczymy usługi logistyczne, magazynowe oraz serwisowe. Wysoko wykwalifikowana kadra, ciągła nauka oraz rozszerzanie działalności to kolejne ze znaków rozpoznawczych firmy.

Analityk HR, Usługowa 3, Zaścianki (pow. białostocki)