Oferta pracy

Analityk Hurtowni Danych

UPC Polska

  • Murckowska 14C, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

UPC Polska

Murckowska 14C

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o ciągły rozwój zakresów informacyjnych poprzez projektowanie zmian w procesach oraz zachowanie stabilności Hurtowni Danych

  • Współpraca z dostawcami zewnętrznymi przy projektowaniu oraz implementowaniu nowych rozwiązań w zakresie zarządzania Hurtownią Danych

  • Współpraca z zespołem administratorów Hurtowni Danych w celu zapewnienia ciągłości dostarczania prawidłowej informacji zarządczej

  • Analiza źródeł danych oraz potrzeb klientów Hurtowni Danych

  • Wsparcie projektów prowadzonych w spółce w zakresie analizy wpływu zmian w procesach na Hurtownię Danych

  • Dokumentowanie prowadzonych prac zgodnie z przyjętymi standardami

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu informatycznym, matematycznym lub pokrewnym

  • Doświadczenie (min. 1rok) w projektowaniu Hurtowni Danych (modele pojęciowe, logiczne i fizyczne, diagramy ERD)

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz ok. 2-3 – letnie doświadczenie w przeprowadzaniu analiz biznesowych

  • Znajomość SQL-a na poziomie średniozaawansowanym

  • Wysoka umiejętność komunikacji biznesowej na różnych szczeblach

  • Pro – aktywność, samodzielność w podejmowaniu wyzwań biznesowych oraz umiejętność wykazywania inicjatywy własnej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie technologicznej

  • Udział w rozwojowych projektach z obszaru Big Data

  • Praca z nowoczesnymi rozwiązaniami i ciekawymi wyzwaniami biznesowymi

  • Przestrzeń do wykorzystania swojej wiedzy przy wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań

  • Pracę w zgranym zespole nastawionym na nowe technologie

  • Elastyczny czas pracy w modelu hybrydowym

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus roczny + pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny MyBenefit, pakiet usług UPC)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • MyBenefit

  • ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków

UPC Polska

Dołącz do najbardziej barwnej i innowacyjnej firmy, która wyznacza trendy w technologii i domowej rozrywce. Jeśli szukasz wyzwań i stabilnego miejsca, w którym chcesz robić to, co ubarwia każdy Twój dzień, to UPC jest właśnie dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy