Analityk Hurtowni Danych

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 23 dni
    do: 09 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w ekscytujących projektach, które zmieniają organizację

  • Tworzenie jednego z najszybciej rozwijających się Business Intelligence w naszym kraju

  • Uczestnictwo w budowie nowoczesnej, cyfrowej oraz zautomatyzowanej organizacji i procesów, których punktem centralnym jest Data Warehouse

  • Współtworzenie rozwiązania dla kluczowych obszarów w organizacji, od funkcji finansów, przez operacje do innych funkcji wsparcia

  • Udział w pełnym cyklu wytwarzania rozwiązań złożonego ze zbierania wymagań biznesowych, opracowania technicznej i procesowej koncepcji rozwiązania, stworzenia pełnej dokumentacji analitycznej oraz aktywnego wsparcia zespołu developerów w implementacji, testowaniu i wdrożeniu nowych rozwiązań

  • Współtworzenie zadań dla zespołu developerów hurtowni danych

  • Wspieranie zarządzania zadaniami w zespole korzystając ze zwinnych metodyk zarządzania

Nasze wymagania

  • Ukończyłaś/eś studia w jednym z kierunków matematyka, informatyka, inżynieria, finanse

  • Posiadasz min. rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku lub w realizacji podobnych zadań

  • Cechują Cię silnie rozwinięte umiejętności analityczne

  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office - w szczególności Excel

  • Cechuje cię wysoka dyscyplina wewnętrzna – odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i terminowość

  • Dobrze znasz zagadnienia relacyjnych baz danych oraz języka SQL

  • W stopniu komunikatywnym posługujesz się językiem angielskim

  • Jesteś proaktywna/y i samodzielna/y w rozwiązywaniu problemów, otwarta/y na zmiany i nowe zadania

  • Jesteś zainteresowana/y współpracą na podstawie umowy B2B na okres 12 miesięcy

To oferujemy

  • Obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduje się na zielonym warszawskim Powiślu

  • Zdalne wprowadzenie do pracy, w tym webinary, szkolenia, webcasty aby nauczyć się nowej rzeczywistości

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • Ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu

  • Sekcje sportowe oraz parking rowerowy w biurze

Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.

Nationale-Nederlanden to nie taka zwykła firma. O tym co ważne, mówimy wprost – bez owijania w bawełnę. Działając, wychodzimy poza schemat, pracujemy nieszablonowo i lubimy nowatorskie rozwiązania. A utarte szlaki? To zostawiamy sobie na górskie wycieczki po pracy. A że bezpieczeństwo to nasza działka, troszczymy się o to, by nasi pracownicy czuli się u nas stabilnie.

Przewiń do profilu firmy

Porozmawiaj z nami