Analityk Hurtowni Danych

Esoleo

Esoleo

aleja Wyścigowa 6

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie od strony technicznej platformami do pobierania, gromadzenia, przetwarzania danych,

  • odpowiadanie za przetwarzanie dużej ilości danych: sprzedażowych, statystycznych, pracowniczych, logistycznych, pogodowych z wielu systemów (CRM, ERP, Cloud IoT, Systemy dziedzinowe),

  • tworzenie dedykowanych raportów i dashboardów managerskich z wielu systemów,

  • tworzenie modeli/raportów predykcyjnych,

  • tworzenie analiz i zestawień z informacji dostępnych na rynku,

  • zarządzanie kontrolą jakości danych,

  • aktywne uczestniczenie w projektach IT w zakresie integracji danych pomiędzy systemami,

  • prowadzenie dokumentacji architektury i przepływu danych w przedsiębiorstwie.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnych stanowiskach,

  • doświadczenie w administrowaniu baz danych,

  • bardzo dobra znajomość SQL,

  • bardzo dobra znajomość MS Excel,

Mile widziane

  • znajomość Google Cloud Platform – BigQuery,

  • znajomość Google Data Studio,

  • proekologiczny styl życia.

To oferujemy

  • pracę u lidera z rynku OZE,

  • pracę w przyjaznym zespole,

  • stabilne zatrudnienie – dogodne formy zatrudnienia,

  • elastyczny czas pracy- w tym częściową pracę zdalną,

  • rozpoczęcie pracy między 7.00 a 9.00,

  • pakiet benefitów – po okresie próbnym,

  • możliwość awansu i rozwoju osobistego.

Esoleo

Zespół ESOLEO tworzą pasjonaci. Dbamy o rozwój w trosce o środowisko. ZajmujeMY się instalacjami fotowoltaicznymi oraz oświetleniem od wielu lat. Nasze bogate doświadczenie gwarantuje profesjonalizm i wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W rozwoju wspierają nas nowe technologie.

Jesteśmy częścią Grupy Polsat, w skład której wchodzą m.in.: Cyfrowy Polsat, Polkomtel – operator sieci Plus, Telewizja Polsat, Netia oraz IPLA. Najbliższy okres to dynamiczny rozwój firmy i odstępności naszych usług. To my wyznaczamy standardy bezpieczeństwa i jakości na rynku fotowoltaicznym.

Entuzjastycznie patrzymy w ekologiczną przyszłość, którą sami tworzymy.

Dołącz do nas, wspieraj nasze działania na rzecz środowiska naturalnego i rozwoju, razem z nami wyznaczaj trendy i standardy nowoczesnych stylu życia.

Przewiń do profilu firmy