Analityk hurtowni danych

AvengaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Avenga

Warszawa

Warszawa

Zależy Ci na:

  • Pełnej wyzwań pracy w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce

  • Udziale w strategicznych projektach (regulacyjnych i biznesowych)

  • Pracy w zespole otwartych i kreatywnych osób

  • Możliwości rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

  • Stabilnym zatrudnieniu?

    Jeżeli tak, to stanowisko jest dla Ciebie :)

    ps Proces rekrutacyjny jest przeprowadzany zdalnie

Analityk hurtowni danychNumer ref.: OŁ/WAW/Ahurtownidanych

Szukamy kogoś, kto zna chociaż trochę temat ryzyka/finansów w banku, kogoś komu nie jest obcy temat sprawozdawczości obowiązkowej, pojęcia takie jak RWA/LGD/PD/EAD/scoring behawioralny/AIRB/IFRS.

Zakres obowiązków obejmuje:

  • wsparcie analityczne w bieżącym rozwoju hurtowni danych

  • projektowanie rozwiązań

  • przygotowanie dokumentacji funkcjonalnej

  • bieżąca współpraca z jednostkami biznesowymi oraz programistami

  • przeprowadzanie testów

Oczekiwania

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze analizy procesów i wymagań biznesowych dla IT

  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych

  • Znajomość języka SQL

  • Mile widziana znajomość języka PL/SQL na środowisku Oracle DB

  • Mile widziane wykształcenie wyższe informatyczne

  • Znajomość języka angielskiego (minimum: na poziomie komunikacyjnym w mowie i piśmie),

  • Systematyczność i zaangażowanie

  • Umiejętność współpracy w zespole

  • Profesjonalizm i samodzielność w działaniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o załączenie poniższej zgody w przesyłanej aplikacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych niewymienionych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy, ani innych przepisach szczególnych znajdujących zastosowanie zgodnie z art. 221 § 4 Kodeksu pracy, w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Administratora – IT Kontrakt Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Gwiaździsta 66, 53-413 Wrocław, na stanowisko analityka danych

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy