Logo Pracuj.pl

Analityk Integracji

PwCO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Codzienne wsparcie wewnętrznych użytkowników globalnych systemów i platform ERP/CRM (globalna współpraca pomiędzy 2LS i 3LS)
  • Analiza globalnych integracji od strony technicznej i biznesowej, oraz opracowywanie optymalizacji i nowych rozwiązań poprawiających przepływ danych między platformami
  • Diagnozowanie, nadawanie priorytetów i zarządzanie end-to-end zgłoszeniami związanymi z integracjami
  • Budowanie, utrzymywanie i udostępnianie bazy wiedzy o wspieranych globalnych systemach i integracjach
  • Współpraca z globalnymi zespołami wsparcia aplikacji, z dostawcami technologii i klientami wewnętrznych systemów
  • Wsparcie testów regresji integracji kluczowych platform i aplikacji
  • Analiza wymagań technicznych i biznesowych integracji pod kątem tworzenia testów regresji
  • Tworzenie dokumentacji wspierającej projekty prowadzone przez zespół
  • Praca w systemie typu ITSM

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, lub ostatnie lata studiów; preferowane kierunki: informatyka, ekonomia, matematyka, kierunki inżynierskie
  • Podstawowa znajomość języka zapytań SQL i zagadnień z budowy relacyjnych baz danych
  • Znajomość podstaw mechanizmów wymiany danych między systemami informatycznymi - web services, APIs, JSON, SFTP, BizTalk, itp.
  • Biegła znajomość Microsoft Excel, w tym praktyczna znajomość funkcji, takich jak: VLOOKUP, MATCH, itp
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Zdolności analityczne i nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i dokumentacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i samodyscyplina

To oferujemy

  • Zewnętrzne i wewnętrzne szkolenia z zakresu wspieranych technologii, szkolenia z umiejętności miękkich, a także doskonalenie znajomości języków obcych
  • Praca z nowoczesnymi technologiami w chmurze typu ERP i CRM
  • Udział w międzynarodowych projektach IT
  • Praca w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu
  • Prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta Multisport),
  • Dogodna lokalizacja w centrum Warszawy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie

You know us. We want to know you.

Your career is just that; yours. You choose it. You live it. You make it happen.To get the best from it, you need the best opportunities. That’s why opportunities are at the heart of a career with us. Opportunities for you to grow as an individual, to build lasting relationships and make an impact in a place where people, quality and value mean everything.

Rola

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obszary związane z analizą i wsparciem integracji między globalnymi platformami wdrożonymi w sieci spółek PwC na świecie (m.in. Workday, Salesforce, Oracle).

Analityk Integracji, Kraków