Oferta pracy

Analityk integracji systemów IT

Pivotal Polska Sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
11 00014 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
87,5107 netto (+ VAT) / godz.

Pivotal Polska Sp. z o.o.

Władysława Broniewskiego 3

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

  • redmine

Mile widziane

  • ETL

O projekcie

Jesteśmy wiodącą firmą IT wdrażającą rozwiązania z zakresu automatyzacji procesów sprzedaży i obsługi klienta. Jesteśmy jedynym dystrybutorem rozwiązania Pivotal CRM w Polsce, oferujemy również inne rozwiązania funkcjonujące w obszarze windykacji, branży dystrybucji detalicznej czy nieruchomości. Do swoich projektów poszukujemy osób na stanowisko Analityk integracji, które cross'owo zapewniałyby obsługę integracji naszych rozwiązań z systemami Klientów.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i przekładanie wymagań integracyjnych na koncepcję rozwiązania w systemie

  • Projektowanie elementów architektury integracji i odpowiedzialność za ich realizację

  • Tworzenie koncepcji i szczegółowych projektów rozwiązań itegracyjnych dopasowanych do wymagań klientów

  • Współpraca z zespołem developerskim w procesie wytwarzania oprogramowania

  • Planowanie i koordynacja zmian w projekcie pod kątem spójności i zgodności z architekturą

  • Udział w wycenach projektów (założenia integracyjne, architektura, wpływ na budżet i harmonogram)

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w projektach wdrożeniowych jako analityk

  • Min. 2-letnie doświadczenie w obszarze integracji

  • Znajomość zasad realizacji projektów Agile/Scrum i wykorzystania narzędzi typu Redmine/ Jira

  • Znajomość metodyk pozyskiwania, modelowania oraz specyfikowania: wymagań, procesów, danych

  • Znajomość języka SQL

  • Komunikatywność, samodzielność, zorientowanie na cele

  • Znajomość zagadnień ETL

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

To oferujemy

  • Udział w tworzeniu rozwiązań dla największych instytucji i firm

  • Samodzielność i przestrzeń do rozwoju

  • Realny wpływ na projekt

  • Stabilność zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Dodatkowe benefity

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z HR

2

Rozmowa z projektem

3

Złożenie oferty

Usprawniamy i wzbogacamy procesy sprzedaży, marketingu i obsługi klienta

Robimy to poprzez dostarczanie naszym Klientom nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań informatycznych.

Z sukcesem działamy już od 18 lat

Zrealizowaliśmy blisko 100 znaczących projektów, które przyniosły naszym Klientom wymierne korzyści biznesowe

Do naszych rozwiązań wprowadzamy elementy sztucznej inteligencji w ramach współpracy z czołowymi ośrodkami badawczymi w kraju

Pracują z nami osoby, dla których ważne są budowa kompetencji i referencje z projektów w dużych organizacjach, nastawionych na przygotowanie innowacyjnych, wydajnych procesów dla swoich Klientów

Przewiń do profilu firmy