Oferta pracy

Analityk Integracji

VIG Polska Sp. z o.o., Vienna Insurance Group

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Aleje Jerozolimskie 162

Ochota

Warszawa

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • Enterprise Architect

  • Postman

  • SoapUI

System operacyjny

O projekcie

Będziesz częścią Zespołu Integracji Systemów, który prowadzi projekty integracyjne dla naszych spółek w ramach Grupy VIG. Zespół składa się z Analityków, Developerów i Administratorów. Pracujemy w ścisłym back-endzie.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz systemowych

  • Analiza projektów biznesowych pod kątem wykonalności

  • Weryfikacja i rozwój dokumentacji systemowej aplikacji

  • Wsparcie biznesu w analizie i projektowaniu procesów

  • Formułowanie wymagań dla systemów informatycznych w oparciu o notacje BPMN i UML

  • Komunikacja oraz współpraca z użytkownikami biznesowymi, analitykami, developerami, testerami oraz pozostałą częścią zespołu w celu zapewnienia najwyżej jakości systemu

  • Wsparcie testów akceptacyjnych oraz wdrożenia rozwiązania

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu analiz systemowych

  • Znajomość notacji UML i BPMN

  • Znajomość wzorców integracji systemów i procesów (SOA, ESB, BPM) oraz technologii Web Serwisowych (SOAP, REST), kolejek (JMS, MQ) baz danych

  • Doświadczenie w integracji opartej o WebServices (SOAP i REST) oraz kolejki

  • Doświadczenie w pracy z GIT lub innym systemem wersjonowania kodu będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

  • Umiejętności pracy w zespole składającym się z developerów oraz analityków oraz zaangażowania w wykonywane zadania

  • Podstawowa znajomość języka SQL

  • Znajomość narzędzi Enterprise Architect, Jira, Confluence, SoapUI Postman

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie

Skład zespołu

  • backend developer
  • analityk systemowy
  • administrator IT

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w jednym z największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B

  • Prywatną opiekę medyczną, możliwość skorzystania z karnetu sportowego, dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Dostęp do platformy e-learningowej (kursy przygotowawcze do różnych certyfikacji z obszaru IT)

  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)

  • Udział w szkoleniach specjalistycznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne