Oferta pracy

Analityk Internetowy/ Analityczka Internetowa

Gemini Polska

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

aleja Grunwaldzka 411

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • rekomendowanie działań biznesowych na podstawie danych,

  • wdrażanie narzędzi analitycznych,

  • konfiguracja raportów na potrzeby działów Apteki Internetowej,

  • przeprowadzanie analiz na potrzeby jednostek odpowiedzialnych za sprzedaż, marketing, rozwój produktów,

  • udział w projektach rozwojowych Apteki Internetowej,

  • udział w pracach działu sprzedaży, działu marketingu, rozwoju produktu,

  • komunikacja z jednostkami biznesowymi w zakresie dostarczania wniosków z analiz oraz rekomendacji optymalizacji środowiska e-commerce,

  • monitoring ruchu w sklepach internetowych,

  • konfiguracja Google Analytics oraz Google Tag Manager na potrzeby projektów,

  • wdrażanie skryptów Google Analytics za pomocą Google Tag Manager.

Nasze wymagania

  • minimum 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobra znajomość narzędzi Google: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Data, Studio, Sheets i Search Console oraz doświadczenie w realizacji projektów analitycznych wykorzystujących te narzędzia,

  • doświadczenie w pracy z Google BigQuery,

  • umiejętność pisania zapytań w DataBricks,

  • umiejętność analizy danych z testów A/B,

  • bardzo dobra znajomość Mircosoft Excel, znajomość SQL,

  • wysokie umiejętności analityczne oraz komunikacyjne (w tym prezentacyjne),

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • samodzielność, duża chęć do nauki,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z narzędziami Marketing Automation,

  • znajomość języków programowania R lub python w zakresie analizy danych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,

  • benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie, program poleceń pracowniczych,

  • możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • udział w wydarzeniach sportowych w ramach Gemini Team.

  • możliwość całkowitej pracy zdalnej.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Wywiad telefoniczny

2

Rozmowa kwalifikacyjna

3

Druga rozmowa kwalifikacyjna z Dyrektorem pionu