Oferta pracy

Analityk Internetowy

Eurozet Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • analiza trendów ruchu i konkurencji – przygotowywanie okresowych analiz i raportów na podstawie wyników badań Gemius Prism, Google Analytics, badania Mediapanel;

  • przygotowywanie rekomendacji działań w oparciu o dane i propozycji zmian mające na celu zwiększenie efektywnego ruchu na serwisach;

  • nadzór techniczny nad konfiguracją i poprawnym oskryptowaniem serwisów internetowych Grupy Eurozet kodami analitycznymi, m.in. Google Analytics, Gemius Prism, Google Search Console;

  • przygotowywanie okresowych raportów i analiz dotyczących inventory reklamowego serwisów z Grupy Eurozet, analiza efektywności produktów reklamowych oraz optymalizacja pod kątem przyjętych KPI;

  • współpraca z Działem Produktu oraz Biurem Reklamy w przygotowywaniu danych i analiz do prezentacji produktowych oraz ofert reklamowych.

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z analizą danych rynku online;

  • bardzo dobra znajomość narzędzi do badania ruchu i oglądalności serwisów: Google Analytics, Gemius Prism, Mediapanel;

  • dobra znajomość Google Tag Manager;

  • doświadczenie w tworzeniu raportów w Google Data Studio;

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, interpretacji danych;

  • umiejętność formułowania przejrzystych wniosków i rekomendacji w oparciu o dane;

  • wysoko rozwinięta umiejętność efektywnej komunikacji z zespołami biznesowymi, redakcjami oraz deweloperami.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • możliwość stałego rozwoju kompetencji;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży mediowej o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • przyjazną, swobodną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Eurozet Sp. z o.o.

Radio ZET to jedna z największych i najpopularniejszych ogólnopolskich stacji radiowych. Każdego dnia towarzyszy milionom słuchaczy. Tu można usłyszeć różnorodną muzykę i rzetelne informacje z kraju i ze świata. Inspiruje, dostarcza rozrywki i daje do myślenia, kierując program do dorosłych Polaków. Od początku istnienia stacja stawia na profesjonalizm i osobowości.

Przewiń do profilu firmy