Oferta pracy

Analityk Internetowy

ADMAD LIMITEDO firmie

ADMAD LIMITED

Ludwika Idzikowskiego 16

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Excel

  • SQL

  • Google Analytics

  • Gemius

  • Google Tag Manager

O projekcie

W związku z dynamicznym rozwojem oraz ambitną strategią poszerzania portfolio rynkowego jak i produktowego, poszukujemy osoby, która wzbogaci nasz zespół o umiejętności analizy i wyciągania wniosków. Analityka, który wspomoże naszych marketingowców danymi liczbowymi i wskaże skuteczne kierunki działania.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie rekomendacji związanych z opłacalnością źródeł ruchu na obsługiwanych serwisach internetowych;

  • Obsługa i konfiguracja narzędzi analitycznych i implementacja kodów śledzących;

  • Praca z Google Tag Manager;

  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz bazując na Google Data Studio oraz Google Analytics (dla poszczególnych źródeł ruchu);

  • Dane i analizy dot. rynku i serwisów konkurencyjnych – raporty miesięczne;

  • Inspiracje z rynku zagranicznego – analizy trendów;

  • Formułowanie wniosków, wskazywanie rekomendacji i optymalizacji podległych narzędzi;

  • Pomoc przy realizacji testów A/B (nowy serwis, nowy moduł) oraz wnioski;

  • Prowadzenie szkoleń z zakresu dostępnych analiz i kluczowych wskaźników.

Nasze wymagania

  • Znajomość Google Analytics, Gemius Traffic, Gemius Prism, Google Tag Manager;

  • Min. 2-3 lata doświadczenia na stanowisku analityka;

  • Znajomość baz danych i języka SQL;

  • Umiejętność analizowania logów serwera;

  • Biegła znajomości MS Excel;

  • Umiejętność analizowania zachowania użytkowników na stronach internetowych;

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, umiejętność formułowania wniosków na podstawie danych Umiejętność pracy w zespole;

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: statystyka, ekonometria, matematyka, ekonomia, finanse).

To oferujemy

  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce oraz Internetu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia;

  • Realny wpływ na prowadzone projekty i szeroki zakres odpowiedzialności dostosowany do indywidualnych talentów;

  • Możliwość realizacji ambitnych projektów na międzynarodowych rynkach;

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w realizacji celów;

  • System wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń pracowniczych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • pakiet Multisport

Admad Limited to profesjonalna agencja Performace Marketingu. Dostarczamy kreatywne i skuteczne rozwiązania, które pomagają osiągać nawet najbardziej wygórowane cele biznesowe. Zbudowaliśmy znakomity zespół doświadczonych specjalistów. Łączy nas precyzja i konsekwencja. Dążymy do tworzenia innowacyjnego i twórczego zespołu, który przekracza granice technologii, wzornictwa i kreatywności.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy