Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Inwestycyjny Akcji - Equity Portfolio Manager

VIG/C-QUADRAT TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A.

Aleje Jerozolimskie 162A

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współzarządzanie powierzonymi funduszami inwestycyjnymi i/lub portfelami asset management

  • Sporządzanie analiz spółek i rynków oraz przygotowywanie rekomendacji uzasadniających decyzje inwestycyjne na potrzeby departamentu zarządzania aktywami

  • Udział w spotkaniach z zarządami spółek notowanych na GPW

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

  • Obsługa zleceń składanych na GPW i rynkach zagranicznych oraz transakcji międzybankowych

  • Udział w obradach Komitetu Inwestycyjnego

  • Monitorowanie lokat funduszy/portfeli, kontrola przestrzegania limitów inwestycyjnych i zarządzanie płynnością funduszy oraz portfeli

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w instytucji finansowej na podobnym stanowisku

  • Posiadanie licencji doradcy inwestycyjnego będzie dodatkowym atutem

  • Praca w instytucjach finansowych przy zarządzaniu portfelami PPK będzie dodatkowym atutem

  • Wysoko rozwiniętych zdolności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków z danych liczbowych i umiejętności podejmowania decyzji

  • Przywiązanie dużej uwagi do szczegółów i dbałość o wysoką jakość przygotowanych raportów i materiałów

  • Dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie MS Excel, znajomość serwisu Bloomberg

  • Dobrej znajomości języka angielskiego

  • Dokładności, systematyczności i terminowości w wykonywaniu zadań

  • Samodzielnego działania, wyznaczania i realizacji celów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Pracę w firmie należącej do międzynarodowej grupy finansowej

  • Możliwość tworzenia rozwiązań i rozwoju w nowo powstałym TFI, duży wpływ na organizację procesów

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

O nas

VIG / C-QUADRAT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych zostało utworzone przez polskie spółki należące do Vienna Insurance Group oraz C-Quadrat Investment AG.

Vienna Insurance Group prowadzi działalność w Polsce od 1998 r. i jest czwartą największą grupą ubezpieczeniową w Polsce. Należą do niej takie firmy jak: Compensa, InterRisk, Vienna Life i Wiener.

C-Quadrat Investment AG to austriacka grupa zajmująca się zarządzaniem aktywami, która została założona w Wiedniu w 1991 r.

20 sierpnia 2021 roku otrzymaliśmy zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na wykonywanie działalności jako Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.