Analityk Inwestycyjny

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-30
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2019-05-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tredecim Asset Management S.A.

    Tredecim Asset Management S.A. Fundusz inwestycyjny, skupiający się w przeważającej mierze na pomysłach oraz projektach z obszarów IoT, fintech, AI oraz Big Data znajdujących się we wczesnej fazie realizacji (seed i start-up) realizujących prace badawczo-rozwojowe. W związku z dynamicznym rozwojem portfela inwestycyjnego grupy oraz uruchomieniem kolejnego z funduszy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań

    Zadania:

    • sporządzanie analiz projektów inwestycyjnych z wykorzystaniem analiz biznesowych, rynkowych oraz finansowych,
    • badanie otoczenia rynkowego i konkurencji, identyfikacja i analiza spektrum ryzyka potencjalnych celów inwestycyjnych,
    • przygotowanie prezentacji, raportów odchyleń, prognoz i zarządzanie danymi realizowanych projektów i inwestycji,
    • wsparcie w przygotowaniu rekomendacji inwestycyjnych
    • wsparcie Dyrektora Inwestycyjnego w nadzorze nad spółkami portfelowymi i w przeprowadzanych procesach inwestycyjnych,
    • nawiązywanie relacji z celami inwestycyjnymi,

    Wymagania:

    • preferowane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w strukturach funduszy inwestycyjnych i/lub w firmach konsultingowych,
    • mile widziane zainteresowania w obszarze Venture Capital,
    • zainteresowanie nowymi technologiami i start-upami,
    • inicjatywa i samodzielność w działaniu, umiejętność współpracy zespołowej i budowania pozytywnych relacji,
    • kreatywność przy równoczesnej dbałości o szczegóły i jakość działania,
    • sprawność i dobra organizacja w zarządzaniu wieloma procesami równocześnie,
    • umiejętności analityczne oraz formułowania wniosków,
    • znajomość MsExcel na poziomie zaawansowanym.

    Firma oferuje:

    • umowę o pracę/B2B
    • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko z realnym wpływem na podejmowane decyzje inwestycyjne,
    • budowanie doświadczenia zawodowego przy rozwoju innowacyjnych projektów w nowoczesnych branżach
    • szansa na rozwój w środowisku Venture Capital
    • pracę w biurze w centrum Poznania.

    Ofertę pracy w formie CV wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy przesłać klikając w przycisk aplikowania.

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tredecim Asset Management S.A., ul. Matejki 48-49/19, 60-767 Poznań, jako administratora danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922), moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Analityk Inwestycyjny. Oświadczam jednocześnie, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz możliwości ich poprawiania, a także o tym, że podanie tych danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej.”

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tredecim Asset Management S.A. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko