Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Inwestycyjny - Specjalista ds. projektów

  • Białystok, podlaskie
  • Celownicza 27, Białystok pokaż mapę
  • Specjalista
  • 29.07.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FUNDACJA ROZWOJU INTELIGENTNYCH SPECJALIZACJI

    Fundacja Rozwoju Inteligentnych Specjalizacji prowadzi działalność związaną m.in z doradztwem biznesowym, organizowaniem szkoleń, pozyskiwaniem dofinansowań dla MŚP oraz prowadzeniem usług rekrutacyjnych.

    W związku ze wsparciem w realizacji Projektów Inwestycyjnych dla naszego Partnera Fundacjia Biznes Odpowiedzialny Społecznie poszukujemy:

    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi wytycznymi
    • koordynowanie oraz planowanie i organizowanie działań w ramach powierzonego stanowiska pracy, nadzór nad terminowością i przepływem dokumentów.
    • nadzór nad poprawną realizacją projektów, nadzór nad dokumentacją projektową
    • udział w realizacji projektów finansowanych ze środków publicznych/UE
    • sporządzanie pism i dokumentów
    • kontakt bezpośredni, mailowy i telefoniczny z klientami oraz instytucjami
    • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego (lub w trakcie studiów)
    • znajomości obsługi pakietu office (głównie Word/Excel)
    • szybkiego przyswajania wiedzy
    • umiejętności korzystania z dostępnych źródeł informacji i analizowania dużej ilości danych
    • sumienności/rzetelności, dyspozycyjności
    • terminowości i umiejętności pracy pod presją czasu
    • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole

    Doświadczenie w pracy przy projektach będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji, nie mniejsze niż 3000 zł brutto po okresie próbnym
    • pakiet benefitów pozapłacowych (trzynasta pensja, nagroda, dofinansowania do szkoleń i edukacji)
    • możliwość zaplanowania kariery w strukturze Fundacji zgodnie z posiadanymi kompetencjami

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wymagane dokumenty: CV

    Prosimy o umieszczenie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Biznes Odpowiedzialny Społecznie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fundacja Biznes Odpowiedzialny Społecznie z siedzibą w Białymstoku przy ul. Celownicza 27 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.