Oferta pracy

Analityk Inwestycyjny w Biurze Inwestycji Strukturyzowanych

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU SA O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Analityk Inwestycyjny w Biurze Inwestycji StrukturyzowanychNumer ref.: 000010908

Twoje zadania:

  • Analiza transakcji w obszarze długu korporacyjnego na potrzeby m.in. finansowania transakcji LBO, M i A, project finance, capex czy mezzanine;
  • Opracowywanie modeli finansowych i analiz wrażliwości;
  • Uczestnictwo w całości procesu transakcyjnego, w tym m.in. w strukturyzacji transakcji, negocjacjach, przygotowaniu dokumentacji transakcyjnej i zamknięciu transakcji;
  • Przygotowywanie dokumentacji wewnętrznej na komitety inwestycyjne Grupy PZU;
  • Monitorowanie sytuacji na rynkach i w spółkach portfelowych.

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Masz minimum 1 rok doświadczenia w firmie doradczej, bankowości inwestycyjnej, dziale długu korporacyjnego w banku lub w funduszu inwestycyjnym;
  • Posiadasz wiedzę z zakresu budowania modeli finansowych i wyceny przedsiębiorstw;
  • Masz umiejętności analitycznego i krytycznego myślenia;
  • Odznaczasz się dobrą organizacją pracy oraz poczuciem odpowiedzialności za realizację wyznaczonych celów;
  • Biegle znasz biznesowy język angielski;
  • Znasz pakiet MS Office.

Korzyści dla Ciebie:

  • Praca nad największymi i najciekawszymi transakcjami w Polsce ze spółkami z wiodącą pozycją rynkową oraz dużymi inwestorami strategicznymi lub finansowymi (m.in. fundusze PE, fundusze infrastrukturalne);
  • Umowa o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagradzania;
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych;
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie;
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU;
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa.

Ogłoszenie archiwalne