Ta oferta pracy jest nieaktualna od 214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Inwestycyjny w Departamencie Inwestycji Kapitałowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 17.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PFR to grupa instytucji finansowych i doradczych dla przedsiębiorców, samorządów i osób prywatnych inwestująca w zrównoważony rozwój społeczny i wzrost gospodarczy kraju.

    Nr ref.: PFR/DIK/11//2017

    Miejsce pracy: Warszawa, Polska

    Termin zgłoszeń: 15 grudnia 2017

    Główne zadania:

    • wspieranie Zespołu Inwestycyjnego w wybranych aspektach procesów inwestycyjnych, w szczególności przeprowadzaniu analiz finansowych i rynkowych, przygotowaniu modelu wyceny,
    • pomoc Dyrektorowi i Menedżerowi Inwestycyjnemu w przygotowaniu dokumentacji na potrzeby prezentacji transakcji Komitetowi Inwestycyjnemu,
    • udział w monitorowaniu działania spółek portfelowych w zakresie zgodności ich działania z biznes planem i strategią, jak również ustaleniami wynikającymi z dokumentacji transakcyjnej,
    • wspieranie w sporządzaniu raportów, zestawień, analiz itp. niezbędnych do realizacji obowiązków PFR,
    • wspieranie Zespołu Inwestycyjnego w przeprowadzaniu transakcji wyjścia z inwestycji,
    • udział w szkoleniach,
    • wykonywanie innych zleconych prac, związanych z realizacją zadań PFR.

    Oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego,
    • co najmniej 1 - rocznego doświadczenia zawodowego, w tym zdobytego w ramach praktyk; preferowane doświadczenie w bankowości inwestycyjnej lub funduszu private equity,
    • umiejętności modelowania finansowego,
    • doświadczenia w korzystaniu z serwisów rynkowych (Bloomberg, Reuters, mergermarket),
    • znajomości procesu inwestycyjnego na rynku niepublicznym (VC lub private equity),
    • znajomości KSH,
    • biegłej znajomości języka angielskiego.

    Mile widziane posiadanie certyfikatu potwierdzającego przygotowanie teoretyczne np. CFA, doradca inwestycyjny, makler.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • pakiet opieki medycznej,
    • profesjonalny system szkoleń oraz wsparcie merytoryczne w Grupie PFR,
    • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (list motywacyjny oraz CV) podając w temacie numer referencyjny i nazwę stanowiska klikając:

    Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa, jako administratora danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922), moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym PFR/DIK/11/2017.Oświadczam jednocześnie, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz możliwości ich poprawiania, a także o tym, że podanie tych danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej."

    albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa, jako administratora danych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922), moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym
    PFR/DIK/11/2017oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Polski Fundusz Rozwoju S.A. Oświadczam jednocześnie, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz możliwości ich poprawiania, a także o tym, że podanie tych danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa wyżej.”

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.