Oferta pracy

Analityk Inwestycyjny

Kancelaria Prawna Chałas i WspólnicyO firmie

Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy

Grzybowska 45

Warszawa

KANCELARIA PRAWNA CHAŁAS I WSPÓLNICY

poszukuje do stałej współpracy

Analityka Inwestycyjnego

Numer ref.: AI/10/2020

Kancelaria Prawna Chałas i Wspólnicy obsługuje od ponad 25 lat największe podmioty gospodarcze w kraju i za granicą. W związku ze stale rosnącym zainteresowaniem naszymi usługami postanowiliśmy rozpocząć całoroczną rekrutację ekspertów, którzy podzielają nasze wartości i standardy.

Pracując z nami będziesz częścią silnego, rozpoznawalnego brandu, co otworzy przed Tobą nowe możliwości rozwoju w wielu obszarach, a otwarta struktura organizacji zapewnia szansę na rozwój kariery bez żadnych “sufitów”.

Stawiamy na transparentność, uczciwość i innowacyjność.

ZAKRES ZADAŃ:

  • Przygotowanie modeli finansowych dla projektów inwestycyjnych,
  • Opracowanie arkuszy kalkulacyjnych w formie analiz i prognoz finansowych w ramach prowadzonych projektów oraz formułowanie wniosków,
  • Przygotowanie dokumentów w ramach procedur inwestycyjnych (deal log, deal alert, commercial due dilligence, DQM, memoranda informacyjne, etc.),
  • Formułowanie wniosków, analiz i prognoz oraz ich prezentacja przed partnerami i inwestorami,
  • Kontrola realizacji projektów inwestycyjnych, nadzór nad kowenantami,
  • Przetwarzanie, analiza i raportowanie danych finansowych spółek portfelowych.
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów/ekonomii lub zarządzania,
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w doradztwie transakcyjnym lub finansowym w zakresie analizy danych finansowych,
  • Doświadczenie w modelowaniu finansowym projektów inwestycyjnych,
  • Samodzielność, zdolności analityczne, dobra organizacja pracy,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel, VBA jest warunkiem koniecznym,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • Znajomość innych języków będzie atutem.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz samodzielne prowadzenie ciekawych projektów,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Pracę w zespole doświadczonych ekspertów,
  • Możliwość pracy w dopasowanym systemie zdalnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym opartym o wyniki,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Ubezpieczenie Medicover,
  • Owoce i pyszną kawę :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie życiorysu wraz z listem motywacyjnym w języku polskim za pomocą Aplikuj. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych oraz o podanie Nr ref.: AI/10/2020 w tytule e-maila.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy