Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk Inwestycyjny

FTF Columbus Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Monitoring i analiza wydarzeń korporacyjnych w giełdowych spółkach portfelowych oraz w ich branżach.

  • Analiza potencjalnych inwestycji, w tym analiza finansowa, branżowa oraz konkurencji spółek notowanych na światowych giełdach.

  • Wycena wartości spółek giełdowych.

  • Współpraca w przygotowywaniu rekomendacji i wniosków inwestycyjnych.

  • Ścisła współpraca z pozostałymi osobami z Zespołu Inwestycyjnego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku ekonomicznym (absolwent, ew. wybitny student 4 lub 5 roku).

  • Dobra znajomość finansów przedsiębiorstw oraz analizy finansowej.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, efektywnego przetwarzania informacji i formułowania wniosków.

  • Zdolność do pracy pod presją czasu, ukierunkowanie na osiąganie celów, pracowitość, odpowiedzialność oraz pozytywna energia.

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel oraz PowerPoint.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Dołączenie do dynamicznego Zespołu inwestującego globalnie w różne klasy aktywów.

  • Pełen etat (absolwent) lub pół etatu (student ostatnich lat).

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i szybki rozwój zawodowy, uczestnictwo w ciekawych projektach inwestycyjnych.

  • Możliwość rozwoju zarówno w ramach FTF Columbus, jak i całej Grupy Kapitałowej.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Możliwość pracy hybrydowej (częściowo z biura Q22 w Warszawie / częściowo home office).

  • Możliwość pracy w elastycznych godzinach.

  • Możliwość inicjowania i wdrażania własnych pomysłów.

FTF Columbus Sp. z o.o.

FTF Columbus należy do Grupy Kapitałowej Michała Sołowowa, jednej z największych grup w regionie CEE. W jej skład wchodzą znane na rynku spółki takie jak: Synthos, Cersanit, Barlinek, Sklepy Komfort czy North Food oraz szeroki portfel innowacyjnych spółek na różnym etapie rozwoju. Grupa obecna jest w ponad 90 krajach i zatrudnia około 17.000 osób na całym świecie - zarówno w UE (Polska, Niemcy, Holandia, Francja, Rumunia, Czechy) jak i na zewnątrz (Rosja, Ukraina).

Przewiń do profilu firmy