Oferta pracy

Analityk Inwestycyjny

Impera Alfa Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Impera Alfa Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. z o.o.

Platinium Business Park I

Warszawa

IMPERA ALFA Alternatywna Spółka Inwestycyjna Sp. z o.o.
Fundusz Venture Capital zarządzający funduszami typu seed capital poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA

  • Przygotowanie analiz rynkowych, wycen oraz rekomendacji projektów inwestycyjnych na wczesnych etapach rozwoju,
  • Przygotowanie analiz finansowych (due dilligence, modelowanie finansowe),
  • Realizacja inwestycji na rynku niepublicznym, w tym w szczególności praca w zespole przygotowującym dokumentacje transakcyjną ,
  • Ścisła współpraca i wsparcie analityczne spółek należących do portfolio Funduszu,
  • Przygotowanie analiz na potrzeby Komitetu Inwestycyjnego.

WYMAGANIA

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w doradztwie biznesowym,
  • Znajomość metodyki badania rynków (analiza danych z różnych źródeł, prowadzenie researchu)
  • Umiejętność pracy w zespole, profesjonalizm, samodzielność,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Wysokie zdolności analitycznego myślenia i syntezy danych,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i inżynierskie),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.
2 - 4 lat

OFERUJEMY

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość wdrażania i realizowania własnych pomysłów,
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem.

KORZYŚCI:

  • stabilna praca w oparciu o umowę o pracę w godzinach 9-17
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
  • współpraca w miłej i pozytywnej atmosferze w nowoczesnym biurze na Mokotowie
  • satysfakcja z współtworzenia dynamicznie rozwijającej się organizacji inwestującej w innowacyjne projekty technologiczne

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
P.S. Mile widziana informacja o wysokości oczekiwanego wynagrodzenia netto.

Do przesyłania aplikacji zachęcamy także Kandydatów z mniejszym doświadczeniem.

W zgłoszeniu należy zamieścić następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))".​​​​​​​

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy