Ta oferta pracy jest nieaktualna od 355 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Inwestycyjny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Fundusz Venture Capital w związku z zarządzaniem funduszami typu seed capital poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie analiz rynkowych, wycen oraz rekomendacji projektów inwestycyjnych na wczesnych etapach rozwoju,
    • Przygotowanie analiz finansowych (due dilligence, modelowanie finansowe),
    • Realizacja inwestycji na rynku niepublicznym, w tym w szczególności przygotowanie dokumentacji prawnej,
    • Ścisła współpraca i wsparcie analityczne dla Spółek należących do Portfolio Funduszu,
    • Przygotowanie analiz ad hoc na potrzeby Komitetu Inwestycyjnego.

    Wymagania:

    • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w doradztwie biznesowym,
    • Znajomość metodyki badania rynków (analiza danych z różnych źródeł, prowadzenie researchu, przygotowywanie prezentacji, itd.),
    • Umiejętność pracy w zespole, profesjonalizm, samodzielność,
    • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i umiejętność ustalania priorytetów,
    • Wysokie zdolności analitycznego myślenia i syntezy danych,
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne i inżynierskie),
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
    • Możliwość wdrażania i realizowania własnych pomysłów,
    • Współpracę z profesjonalnym zespołem.

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

    Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej