Analityk Inwestycyjny

GRUPA PZUO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Analityk Inwestycyjny Numer ref.: 000009769

Twoje zadania:

  • Analiza projektów inwestycyjnych, w tym przygotowywanie modeli finansowych i wycen
  • Przygotowywanie wniosków inwestycyjnych i innej dokumentacji na potrzeby organów decyzyjnych
  • Wsparcie w zarządzaniu projektami M i A
  • Monitorowanie sytuacji na rynkach ubezpieczeniowym, bankowym, zdrowotnym, fintech i innych

Czekam na Ciebie, jeśli:

  • Masz ok. 2 letnie doświadczenie w obszarze corporate finance / M i A / audytu / analizy finansowej / analizy strategicznej
  • Umiesz tworzyć modele finansowe, prezentacje i biegle posługujesz się MS Excel oraz MS PowerPoint
  • Masz praktyczną znajomość analizy finansowej, biznesowej, sprawozdawczości i rachunkowości
  • Biegle posługujesz się językiem polskim i angielskim
  • Jesteś absolwentem kierunków ekonomicznych, matematycznych lub pokrewnych

Korzyści dla Ciebie:

  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie
  • Program emerytalny i zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe PZU
  • Benefity pozapłacowe m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy