Oferta pracy

Analityk Inwestycyjny

ALIOR TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w procesie zarządzania aktywami funduszy;

  • Przygotowywanie analiz i rekomendacji inwestycyjnych na potrzeby Departamentu Zarządzania Aktywami;

  • Bieżąca analiza i monitorowanie sytuacji rynkowej;

  • Tworzenie narzędzi inwestycyjnych;

  • Przygotowywanie komentarzy rynkowych.

Nasze wymagania

  • Licencja doradcy inwestycyjnego lub CFA;

  • Dbałość o wysoką jakość przygotowywanych raportów i materiałów;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość serwisu Bloomberg;

  • Doświadczenie zawodowe w instytucjach finansowych w obszarze rynków kapitałowych (doświadczenie zawodowe w TFI będzie dodatkowym atutem);

  • Doświadczenie w analizie spółek zagranicznych będzie dodatkowym atutem;

  • Chęć rozwoju i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (Benefit, prywatna opieka medyczna);

  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji w obszarze zarządzania aktywami i inwestycji;

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

ALIOR TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH SPÓŁKA AKCYJNA

Jesteśmy towarzystwem funduszy inwestycyjnych należącym do grupy kapitałowej Alior Bank. Jako organizacja zorientowana na potrzeby klientów stale rozwijamy naszą ofertę produktową w celu jak najlepszego jej dopasowania do oczekiwań inwestorów. W związku z tym poszukujemy osoby, która wesprze Departament Zarządzania Aktywami w jego codziennej pracy. Więcej informacji dostępnych jest na stronie Towarzystwa pod adresem www.aliortfi.com.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy