Logo Pracuj.pl

Analityk IT / Analityk biznesowy

3e Software HouseO firmie

7 000–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie
    łódzkie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie wymagań
  • analiza procesów biznesowych
  • analiza wymagań i wykonalności prac
  • opracowywanie specyfikacji wymagań (dokumenty BRS i SRS)
  • konsulting na miejscu u klientów

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie z ww. zakresem obowiązków: w szczególności
  • opracowanie kilku dokumentacji biznesowych/technicznych
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • doświadczenie w programowaniu i wykorzystaniu wzorców projektowych
  • dobra znajomość języka angielskiego (tworzenie dok. technicznych, komunikacja werbalna i zbieranie wymagań)
  • znajomość technologii i narzędzi:
  • znajomość architektury aplikacji webowych
  • znajomość zagadnień UX
  • zacięcie do nowoczesnych technologii mobilnych
  • umiejętność pracy w zespole oraz chęć przyswajania i wykorzystywania nowych technologii
  • wykształcenie wyższe w obszarze nauk komputerowych lub pokrewnych
  • zdolność do samodzielnego i proaktywnego rozwiązywania problemów
  • ze względu na reprezentację firmy u klienta oczekujemy również bardzo wysokiej kultury osobistej

Mile widziane

  • podstawowa znajomość SQL (umiejętność zaprojektowania struktury bazy)
  • doświadczenie w pracy z Enterprise Architect

To oferujemy

  • rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
  • pracę na pełny etat na miejscu w centrum Łodzi ul. Gdańska lub w formie pracy zdalnej
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach (e-commerce, logistyka, finanse, web, mobile)
  • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • stałą pracę w stabilnej firmie
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • częściowo refundowany pakiet sportowo-rekreacyjny
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
  • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
  • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
  • a także: ekspres do kawy i wygodne krzesło

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne

Analityk IT / Analityk biznesowy, łódzkie