Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Analityk IT Biznesowo - Systemowy

IT Systems and Solutions Sp. z o.o.O firmie

  • Syta 68A, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IT Systems and Solutions Sp. z o.o.

Syta 68A

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • TFS

  • Jira

  • Confluence

  • Enterprise Architect

  • BPMN/UML

Twój zakres obowiązków

  • Analiza i modelowanie wymagań biznesowych

  • Tworzenie User Stories, dokumentacji analitycznej i projektowej (TFS (lub Jira), MS Word, Confluence, Enterprise Architekt)

  • Prowadzenie backlogu produktu

  • Kontakt z klientem zewnętrznym i wewnętrznym

  • Ścisła współpraca z zespołami technicznymi, biznesowymi oraz klientem zewnętrznym

  • Ustalenie priorytetów oraz harmonogramów dla wdrożeń

  • Wsparcie analityczne na etapach projektowania, wytwarzania oraz testowania systemów IT

  • Analiza, doradztwo i proponowanie rozwiązań dla nowych inicjatyw

  • Przygotowanie wycen dla nowych inicjatyw

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1-2-letnie doświadczenie jako Analityk IT Biznesowo-Systemowy

  • Doświadczenie w dokumentowaniu wymagań biznesowo-systemowych

  • Znajomość BPMN/UML

  • Mile widziana znajomość Enerprise Architekt

  • Znajomość narzędzi: Confluence, TFS (lub Jira)

  • Umiejętność współpracy z developerami oraz z biznesem i klientami

  • Umiejętność dobrej organizacji swojego czasu pracy

  • Doświadczenie w pracy metodykach zwinnych

  • Samodzielność, wysokie zaangażowanie i odpowiedzialność za prowadzone prace

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • Jako GoldParnter Microsoft, pracujemy na najnowszych wersjach oprogramowania (np. Visual Studio 2017, TFS)

  • Bezpośrednią, stabilną współpracę na zasadach umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Wyjazdy integracyjne i firmowe spotkania

  • Elastyczne godziny pracy

IT Systems & Solutions jest spółką zajmującą wiodącą pozycję na rynku dostawców kompleksowych rozwiązań podnoszących konkurencyjność, produktywność i bezpieczeństwo środowisk informatycznych. Naszym klientom oferujemy rozwiązania oparte o najnowsze technologie i najlepsze praktyki.

Bezpieczeństwo, stabilizacja, rozwój i równowaga to wartości naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy