Oferta pracy

Analityk - wdrożenia systemu IT

eq system sp. z o.o.O firmie

5 000‐9 000 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

eq system sp. z o.o.

Świętego Antoniego 50

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie i opisywanie wymagań klientów na podstawie wiedzy o obowiązujących procesach oraz praktykach firmy

  • Wsparcie analityczne, akceptacja merytoryczna prac i konsulting

  • Ścisła współpraca z product ownerem oraz zespołem deweloperskim

  • Prowadzenie analiz systemowych

  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej i specyfikacji wymagań systemu

  • Badanie trendów rynkowych oraz konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku analitycznym

  • Doświadczenie w pracy z UML oraz SQL

  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i dobra organizacja pracy

  • Znajomość zwinnych metod prowadzenia projektów (Agile, SCRUM)

  • Znajomość zagadnień integracyjnych (np. Web services, REST)

Mile widziane

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość BPMN, Visual Paradigm lub podobnych narzędzi

  • Umiejętność pracy na narzędziach wspierających testy integracyjne (np. Postman)

  • Znajomość narzędzi do analityki aplikacji mobilnych i webowych

  • Podstawowa znajomość OOP oraz zagadnień UX

To oferujemy

  • Dostęp do wiedzy i kompetencji współpracowników, szkoleń zewnętrznych i możliwości dofinansowania nauki

  • Koleżeńska atmosferę oraz wsparcie w okresie wdrożenia i po nim

  • Dostęp do setek obiektów sportowych i rekreacyjnych z karnetem Multisport, własne sekcje sportowe

  • Elastyczny czas pracy, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość częściowej pracy zdalnej, zatrudnienie w oparciu o UP bądź B2B

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe

  • Pracę w nowoczesnym biurze z dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi

  • Integracje, wspólne świętowanie ważnych wydarzeń, prezenty okolicznościowe, wynagrodzenia za staż pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

Dołącz do drużyny eq system

Jesteśmy wiodącym dostawcą oprogramowania wspierającego firmy w zarządzaniu procesami produkcyjnymi, logistycznymi, handlowymi i biznesowymi. Dostarczamy uznane na świecie narzędzia i systemy informatyczne, a także tworzymy i proponujemy Klientom własne rozwiązania.

Jeżeli chcesz pracować w firmie, w której będziesz miał szansę odkryć swój prawdziwy potencjał i robić to, co potrafisz najlepiej mając realny wpływ na kształtowanie swojej ścieżki kariery i otrzymując wsparcie w realizacji każdego wyzwania, jakie zostanie przed Tobą postawione, sprawdź, czy nie czekamy właśnie na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy

Dlaczego warto pracować w eq system

Stale się rozwijamy. Mamy wiele inspirujących projektów i głowy wypełnione po brzegi pomysłami. Z nami nie da się nudzić. Oferujemy możliwość zdobycia praktycznych umiejętności docenianych na rynku pracy. Wspominaliśmy, że jesteśmy ambitni i stawiamy na rozwój pracowników? I najważniejsze – jesteśmy zgranym zespołem. Wychodzimy z założenia, że dobra atmosfera w pracy przekłada się na efektywność podejmowanych działań.

• Chcesz pracować dla firmy z branży IT o stałym wzroście i z blisko 30-letnim doświadczeniem na rynku?

• Masz analityczny umysł oraz sumiennie podchodzisz do powierzonych Ci zadań?

• Interesują Cię innowacyjne rozwiązania IT?

Jeśli odpowiadasz twierdząco na powyższe pytania zapraszamy do złożenia aplikacji.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy