Analityk IT

NEONET S.A.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac projektowych i analitycznych w systemach informatycznych używanych wewnątrz spółki

  • analizę potrzeb i rozwiązywanie problemów związanych z systemami, zgłaszanymi przez użytkowników,

  • współpracę z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań biznesowych

  • przekładanie wymagań biznesowych na wymagania techniczne

  • współpracę z programistami w ramach realizowanych projektów i rozwiązywanych problemów

  • czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania

  • tworzenie dokumentacji użytkowej i projektowej

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomości zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych

  • umiejętności dokumentowania procesów biznesowych, praktycznej znajomości języków opisu architektury

  • mile widziana znajomość języka SQL

  • komunikatywności i umiejętności współpracy z klientem biznesowym

  • samodzielności i kreatywność

  • posiadania własnej działalności gospodarczej lub gotowości do jej założenia

To oferujemy

  • Kontrakt B2B

  • Owocowe czwartki w Centrali firmy

  • Bibliotekę wewnętrzną

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Rabaty pracownicze

  • Środki do dezynfekcji

  • Pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Selekcja CV przez Specjalistę ZZL

2

Test ze znajomości MS Excel

3

Spotkanie ze Specjalista ZZL i bezpośrednim przełożonym

4

Złożenie oferty

NEONET S.A.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy