Analityk IT

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 26.06.2018
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 26.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Analityk IT Gdańsk
    Zakres obowiązków:
      • analiza i projektowanie zmian do funkcjonujących systemów informatycznych na podstawie wymagań biznesowych i procesów sprzedażowo-operacyjnych,
      • przygotowywanie analizy systemowej oraz projektu technicznego dla zgłaszanych zmian,
      • świadczenie wsparcia merytorycznego w realizowanych projektach oraz dostarczanie specyfikacji do zadań programistycznych,
      • analiza i wspomaganie procesu usuwania stwierdzonych nieprawidłowości w danych oraz pracy systemów informatycznych.
    Oczekujemy:
      • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: informatyka, matematyka, statystyka, ekonometria, pokrewne),
      • doświadczenia w analizie wymagań biznesowych oraz projektowaniu rozwiązań informatycznych,
      • znajomości notacji UML, relacyjnych baz danych oraz technologii webowych,
      • znajomości metodologii rozwoju oprogramowania i wszystkich aspektów cyklu życia oprogramowania,
      • wysokiej komunikatywności oraz umiejętności szybkiego nawiązywania dobrego kontaktu z klientem wewnętrznym,
      • umiejętności analitycznego i logicznego myślenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
      • doświadczenia na podobnym stanowisku w instytucji finansowej będzie dodatkowym atutem.
    Oferujemy:
      • udział w tworzeniu struktur i rozwiązań dla prężnie rozwijającej się instytucji bankowej,
      • okazję do rozbudowania życiorysu o historie dotyczące kluczowych dla polskiego rynku tematów w obszarze bankowości,
      • pracę w ambitnym zespole, który inspiruje,
      • przestrzeń do wdrażania autorskich pomysłów i rozwiązań,
      • umowę o pracę,
      • pakiet atrakcyjnych benefitów poza płacowych.