Oferta pracy

Analityk IT/GIS

e-point Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Filona 16, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

e-point Polska Sp. z o.o.

Filona 16

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • GIS

  • Enterprise Architect

  • BPMN

  • UML

Mile widziane

  • SQL

O projekcie

Dołączysz do zespołu, który specjalizuje się w budowie systemów GIS służących do przetwarzania, analiz i wizualizacji danych przestrzennych w tym danych 3D. Będziesz współtworzył i rozwijał systemy dedykowane dla klientów instytucjonalnych i rynku komercyjnego w wielu sektorach gospodarki w oparciu o najnowsze technologie.

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań IT spełniających cele i potrzeby Klientów

  • Prowadzenie analizy w ramach realizowanych projektów informatycznych z wykorzystaniem metodyki Scrum

  • Ścisła współpraca z Klientem oraz zespołem developerskim

  • Udział w spotkaniach z Klientem oraz zarządzanie zmianami w obszarze analitycznym

  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją analityczną

  • Udział w testowaniu wytworzonych produktów IT

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie przeprowadzania analizy biznesowej oraz systemowej

  • Wiedza i umiejętność tworzenia modeli analitycznych w oparciu o notację BPMN i UML

  • Umiejętność wykorzystania narzędzia Enterprise Architect lub pokrewnego, a także narzędzi do tworzenia prototypów GUI

  • Wiedza z zakresu systemów GIS oraz praktyczna umiejętność wykorzystywania narzędzi GIS

  • Wiedza z zakresu ogólnych zagadnień ze świata IT, w tym związanych z bazami danych, integracją systemów informatycznych oraz usługami sieciowymi

  • Kreatywność oraz otwartość na nowe, innowacyjne inicjatywy technologiczne

  • Znajomość dowolnego środowiska bazodanowego wraz z umiejętnością tworzenia zapytań SQL

  • Znajomość dowolnego języka programowania

Tak pracujemy nad projektem

  • DevOps

    Takie dajemy możliwości rozwoju

    • szkolenia wewnątrzfirmowe

    • szkolenia zewnętrzne

    To oferujemy

    • Dogodna lokalizacja (WIERZBNO)

    • Wzorowy onboarding

    • Parking rowerowy

    • Program rozwoju Mocnych Stron

    • Program kształcenia prelegentów

    • Szkolenia i konferencje

    • TechTalks, e-point Talks

    • Zajęcia z fizjoterapeutami w firmie

    • Szkolenia z pierwszej pomocy

    • Gildie zainteresowań

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • spotkania integracyjne

    • firmowa biblioteka

    • kawa / herbata

    • strefa relaksu

    • program rekomendacji pracowników

    Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

    Aktualne oferty pracodawcy