Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk IT

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Morele posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commerce. Dzięki koncentracji na nowoczesnych technologiach oraz ciągłemu usprawnianiu struktury organizacyjnej z roku na rok utrzymuje wysoką dynamikę wzrostu na poziomie kilkudziesięciu procent. Wartości które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.

    Morele.net to największy w Polsce e-commerce bez zaplecza w postaci sklepu stacjonarnego, zatrudniający kilkunastoosobowy zespół IT: analityków, testerów, unit managerów oraz developerów, który ciągle powiększa. Mniejszościowym udziałowcem w spółce jest uznany na rynku e-commerce fundusz finansowy MCI.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy osoby na stanowisko:

    Analityk IT

    Jeżeli spełniasz poniższe wymagania zapraszamy do wysłania aplikacji! Współtwórz z nami Grupę Morele- najszybciej rozwijające się sklepy internetowe.

    Miejsce pracy: Kraków
    Twoje zadania
    • aktywna współpraca z kierownictwem produktu, klientami wewnętrznymi i zespołem programistycznym przy tworzeniu nowych i utrzymaniu bieżących funkcjonalności (m.in. poprzez tworzenie analiz biznesowo- systemowych)
    • dokumentowanie procesów technologicznych i biznesowych, nowych i obecnych funkcjonalności
    • tworzenie diagramów i schematów funkcjonowania procesów IT na różnych poziomach szczegółowości
    • wsparcie w utrzymaniu jakości narzędzi
    Profil pracownika
    • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość branży e-commerce
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • znajomość SQL i/lub programowania w dowolnym języku programowani i/lub Excel
    • znajomość UML
    • znajomość języka angielskiego (minimum komunikatywny)

    TWOJE DODATKOWE ATUTY:

    • Doświadczenie w pracy z klientem
    • Znajomość programu Comarch XL
    Co możemy Ci zapewnić
    • dowolną formę zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • ambitne, nieszablonowe zadania
    • pracę w młodym, dynamicznym oraz zgranym zespole
    • dodatkowo - karta sportowa
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej

    Współtwórz z nami Grupę Morele.net - najszybciej rozwijające się sklepy internetowe.

    Nie wymagamy od Ciebie wieloletniego doświadczenia, jedynie pasji i chęci rozwoju – w zamian przekażemy ogromną wiedzę i cenne umiejętności, które wykorzystasz pnąc się po szczeblach kariery w Morele.net. Współtwórz z nami Grupę Morele.net - najszybciej rozwijające się sklepy internetowe.