Logo Pracuj.pl

Analityk IT

PentacompO firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

  • Enterprise Architect

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • analiza w ramach prowadzonych projektów informatycznych realizowanych za pomocą metodyk zwinnych (SCRUM)
  • koordynowanie i prowadzenie spotkań i ustaleń analitycznych z klientem
  • zarządzanie zakresem projektu oraz dokumentacją analityczną (tworzenie dokumentacji od podstaw, ale też praca z szablonami narzuconymi przez klienta)
  • nadzorowanie i wspieranie procesu testowania rozwiązań
  • ścisła współpraca z zespołem developerskim
  • przygotowywanie ofert w zakresie analitycznym - proponowanie rozwiązań funkcjonalnych oraz rozwiązań technologicznych we współpracy z architektami, szacowanie pracochłonności

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe i minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie przeprowadzania analizy biznesowej, w tym identyfikowania i specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
  • minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie dokumentowania wymagań zgodnie z notacją BPMN i UML 2.x
  • zrozumienie zagadnień technicznych na ogólnym poziomie, w szczególności związanych z bazami danych i integracją systemów informatycznych
  • praktyczna wiedza z narzędzia Enterprise Architect lub pokrewnego
  • znajomość zagadnień SOA oraz relacyjnych baz danych
  • znajomość zagadnień związanych z budową modelu dziedziny
  • gotowość do spotkań z klientami
  • znajomość JIRA i Confluence
  • doświadczenie w tworzeniu UserStories, Epics i test Scenarios
  • znajomość możliwości technologicznych Java
  • umiejętność pracy w kilku zespołach/projektach jednocześnie; wielowątkowość
  • doświadczenie w projektach informatycznych realizowanych dla sektora publicznego
  • doświadczenie w pracy z systemami ochrony zdrowia
  • doświadczenie w zakresie interoperacyjności w obszarze ochrony zdrowia, w szczególności HL7, IHE oraz znajomość innych elementów semantyki

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • agile

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.

Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 25 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.

Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!

Analityk IT, kujawsko-pomorskie