Oferta pracy

Analityk IT

Asseco Poland S.A.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Interesuje Cię praca przy budowie, utrzymaniu i rozwoju systemu do obsługi danych w obszarze transportu drogowego? Chcesz się rozwijać przy innowacyjnych projektach w największej, polskiej spółce informatycznej?

Jeśli tak – aplikuj i dowiedz się więcej!

Praca zdalna lub w modelu hybrydowym (Warszawa)

Rekrutacja prowadzona online.

Twój zakres obowiązków

  • Zbieranie wymagań biznesowych i systemowych od klienta zewnętrznego

  • Analiza wymagań oraz tworzeniem dokumentacji analitycznej zgodnych z obowiązującymi procedurami

  • Formułowanie wymagań systemowych i definiowaniem celów z interesariuszami

  • Współpraca z zespołami programistów, testerów oraz klientem

  • Prowadzenie szkoleń i warsztatów dla użytkowników końcowych oprogramowania

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli Analityka biznesowego lub biznesowo-systemowego

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub ekonomiczne)

  • Zbieraniem i specyfikowaniem wymagań przy użyciu języka UML

  • Praktyczna znajomość notacji BPMN

  • Doświadczenie z narzędziem Enterprise Architect

  • Umiejętność tworzenia dokumentacji analitycznej i projektowej

  • Umiejętność prowadzenia warsztatów analitycznych

  • Wysokie kompetencje interpersonalne, skrupulatność, dokładność

  • Gotowość do wyjazdów delegacyjnych w Polsce i UE

  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Krótka rozmowa telefoniczna

2

Spotkanie online

3

Decyzja o zatrudnieniu

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Przewiń do profilu firmy