Oferta pracy

Analityk IT

Veolia Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • BPMN

  • UML

Mile widziane

  • ITIL

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie spójności i jednolitości rozwoju systemów informatycznych zgodnie z wymaganiami klienta biznesowego w szczególności za:

  • realizację potrzeb rozwojowych klienta biznesowego z zachowaniem ciągłości działania systemów dedykowanego Obszaru Biznesowego,

  • identyfikację wymagań i potrzeb klienta biznesowego,

  • analizę procesów biznesowych w systemach informatycznych oraz integrację przepływu danych między systemami,

  • modelowanie zmian w bieżących systemach informatycznych,

  • tworzenie koncepcji projektów, wstępnych analiz wykonalności harmonogramów,

  • wdrażanie rozwiązań informatycznych zgodnie z grupową architekturą rozwiązań informatycznych Grupy Veolia w Polsce, współpraca z Architektem IT Grupy,

  • koordynowanie procesu testów rozwiązań w zakresie akceptacji i realizacji wymagań biznesowych,

  • monitorowanie trendów w branży oraz adaptowanie ich do strategii rozwoju usług dedykowanego Obszaru Biznesowego,

  • współpracę z dostawcą w zakresie realizacji wymagań biznesowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (informatyka, ekonomia, ekonometria);

  • Znajomość usług, systemów i aplikacji biznesowych w obszarach eksploatacyjnych,

  • infrastrukturalnych i teleinformatycznych;

  • Modelowanie wymagań i procesów biznesowych;

  • Znajomość notacji BPMN/UML;

  • Znajomość wytwórczych i procesów testowania oprogramowania;

  • Dobra znajomość zasad bezpieczeństwa teleinformatycznego;

  • Umiejętności komunikacyjne, umiejętność prezentacji rozwiązań informatycznych dla biznesu;

  • Umiejętności negocjacji;

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

  • Znajomość narzędzi i środowiska Google;

  • Znajomość ITIL;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach lokalnych i grupowych

  • Możliwość elastycznego czasu pracy

  • Szansę rozwoju zawodowego i osobistego

  • Pakiet świadczeń pracowniczych w tym ubezpieczenie NNW oraz opiekę medyczną i dofinansowanie do pakietu sportowego

  • Dodatkowy dzień wolny w roku (Dzień Veolii, 14 sierpnia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • opieka stomatologiczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy dzień wolny

  • akcjonariat pracowniczy