Oferta pracy

  • SFTP

  • SSH

  • REST API

  • JSON

  • YAML

  • XML

  • Android

  • iOS

  • Kotlin

  • Swift

Mile widziane

  • SQL

  • Spring

  • JPA/Hibernate

  • WebServices

  • Tomcat/Wildfly

  • Git

  • Jira

  • Angular

  • React

  • Java EE

  • Jenkins

  • ITIL

  • JavaServer Pages

  • TypeScript

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad procesem wytwórczym aplikacji mobilnych dla Android i iOS.

  • Opieka nad powierzonymi Systemami IT w zakresie:

  • nadzoru dla wprowadzanych zmian i rozwoju,

  • analizy i wsparcia procesów do obsługi problemów i incydentów,

  • analiza i wsparcie procesów wytwórczych

  • monitorowania postępów prac w projektach,

  • przeglądu kodu [Code Review] w procesie ciągłej integracji i dostarczania [CI/CD],

  • utrzymania dokumentacji.

  • Analiza i konsultowanie architektury dla projektów technicznych nowych i modyfikowanych systemów informatycznych.

  • Współpraca z projektantami, programistami i administratorami Systemów IT w Departamencie Aplikacji.

  • Udział w codziennym planowaniu i raportowaniu zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (Android, iOS).

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku Java.

  • Znajomość podstawowych standardów i formatów wymiany danych (np.: TCP/IP, HTTPS, SFTP, SSH, REST API, JSON, YAML, XML).

  • Wymagana znajomość technologii: Android, IOS, Kotlin, SWIFT.

  • Zdolności analityczne.

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie.

  • Samodzielność.

  • Język angielski.

  • Znajomość w technologiach i narzędziach: SQL, Spring, JPA/Hibernate, WebServices, Tomcat/Wildfly, Git, Jira, Angular, React, Java EE, Jenkins, ITIL, JavaScript/TypeScript.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę / B2B.

  • Elastyczne godziny pracy w biurze i częściowo pracy z domu.

  • Dobra atmosfera, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze, sekcje tematyczne).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata