Logo Pracuj.pl

Analityk IT

NEONET S.A.O firmie

  • świętokrzyskie
    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prac projektowych i analitycznych w systemach informatycznych używanych wewnątrz spółki
  • analiza potrzeb i rozwiązywanie problemów związanych z systemami, zgłaszanymi przez użytkowników,
  • współpraca z użytkownikami końcowymi (biznesowymi) przy zbieraniu i analizie wymagań biznesowych
  • przekładanie wymagań biznesowych na wymagania techniczne
  • współpraca z programistami w ramach realizowanych projektów i rozwiązywanych problemów
  • czynny udział w testach wewnętrznych oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji użytkowej i projektowej

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień związanych z analizą wymagań biznesowych oraz systemowych dla systemów informatycznych
  • umiejętność dokumentowania procesów biznesowych, praktyczna znajomość języków opisu architektury
  • mile widziana znajomość języka SQL
  • komunikatywność i umiejętność współpracy z klientem biznesowym
  • samodzielność i kreatywność
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia

To oferujemy

  • Kontrakt B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Biblioteka wewnętrzna

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

1

Selekcja CV przez Specjalistę ZZL

2

Test ze znajomości MS Excel

3

Spotkanie ze Specjalista ZZL i bezpośrednim przełożonym

4

Złożenie oferty

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej, internetowej i hurtowej artykułów branż RTV, AGD, IT i nowych technologii.

Analityk IT, świętokrzyskie