Ta oferta pracy jest nieaktualna od 214 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk IT/Szkoleniowiec systemowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.11.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    VBH Polska Sp. z o.o. – międzynarodowa firma handlowa z branży okuć budowlanych, farb i lakierów z 25 letnim doświadczeniem na rynku Polskim, poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Analiza i budowa procesów zachodzących w firmie (105 użytkowników systemu ERP)
    • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji procesowej i systemowej
    • Przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej systemu ERP i aplikacji zintegrowanych
    • Procesowe szkolenie pracowników z zakresu obsługi systemu
    • Współadministrowanie systemem pocztowym i innymi narzędziami IT wykorzystywanych w organizacji
    • Zadania techniczne w zakresie sprzętu IT (oprogramowanie, konfiguracja)

    Wymagania:

    • Doświadczenie we wdrożeniach systemów ERP (najchętniej Microsoft Dynamics Navision) w charakterze analityka procesów lub trenera.
    • Umiejętność pracy zespołowej i otwartość w komunikacji z ludźmi
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Znajomość podstaw branżowego języka angielskiego
    • Prawo jazdy kat. B
    • Spostrzegawczość, cierpliwość, wytrwałość, opanowanie

    Oferujemy:

    • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Pakiet świadczeń medycznych
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

    Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”