Analityk IT

PWPW S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Analityk IT

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

GŁÓWNE ZADANIA

  • Definiowanie wizji i szczegółowych koncepcji dotyczących systemów IT oraz ich dokumentowanie.
  • Opracowywanie rozwiązań i wdrażanie nowych funkcjonalności na podstawie zidentyfikowanych wymagań i uzgodnień.
  • Stosowanie standardów oraz dobrych praktyk w zakresie architektury systemów IT.
  • Przekładanie wymagań funkcjonalnych na specyfikację techniczną.
  • Kontrolowanie zgodności powstałego rozwiązania/systemu w stosunku do wymagań biznesowych, systemowych.
  • Analizowanie i modelowanie procesów biznesowych w ujęciu technicznym.
  • Konsultowanie proponowanych rozwiązań z zespołami wytwórczymi.
  • Opracowywanie z zespołem deweloperskim i PO zadań (tasków/user stories) na spotkaniach SCRUM'owych.

OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe – Informatyka i kierunki pokrewne (np. techniczne, matematyczne).
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Analityka Biznesowego lub Analityka Systemowego w obszarze IT.
  • Znajomość narzędzi: Enterprise Architect, BPMN, Jira, Confluence.
  • Znajomość relacyjnych baz danych (umiejętność projektowania systemów bazodanowych z wykorzystaniem dobrych praktyk).
  • Umiejętność zbierania informacji, analizy i ich wykorzystywania.
  • Otwartość na zmiany, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej.
  • Dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu systemów rozproszonych – projektowanie, komunikacja a/synchroniczna, znajomość wad i zalet takiej architektury.

Oferujemy

Bogaty pakiet benefitów

  • Elastyczny czas pracy
  • dobra atmosfera
  • ciekawe projekty
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • dofinansowanie do zajęć sportowych i karty multisport
  • opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
  • świetne połączenie komunikacyjne
  • stabilne zatrudnienie

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy