Oferta pracy

Analityk IT

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SQL

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z użytkownikami i wyznaczonymi reprezentantami obszarów biznesowych w celu zebrania wymagań

  • analiza wymagań systemowych i wypracowanie koncepcji realizujących je zmian systemowych

  • tworzenie, aktualizowanie i opiniowanie dokumentacji systemowej i funkcjonalnej

  • merytoryczne wsparcie procesu wdrażania zmian, m.in. w zakresie wyceny prac

  • bliska współpraca z programistami, testerami oraz użytkownikami aż do momentu wdrożenia na produkcje

  • analiza dokumentacji od organizacji płatniczych Visa / MasterCard

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku informatyka, automatyka, elektronika lub pokrewnym

  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • umiejętność modelowania systemów informatycznych z wykorzystaniem notacji UML oraz BPMN, w szczególności tworzenia przypadków użycia i modelu dziedziny

  • znajomość ISO 8583

  • praktyczna znajomość EA, Jira

  • doświadczenie w przygotowywaniu specyfikacji systemów informatycznych na poziomie analizy systemowej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • znajomość SQL

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8-10

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • dokumentacja

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników