Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1224 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk IT

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2015-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Softelnet jest producentem, dystrybutorem, integratorem systemów oraz dostawcą zaawansowanych rozwiązań i usług informatycznych, przeznaczonych dla przedsiębiorstw planujących usprawnienie realizowanych procesów biznesowych.

    Firma od początku istnienia koncentruje się na wykonywaniu dedykowanych systemów IT, które znajdują swoje zastosowanie głównie w telekomunikacji, handlu, przemyśle, ubezpieczeniach oraz sektorze utilities.

    Analityk IT
    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref.: SOF/Analityk/02/2015/pracuj.pl

    Zakres obowiązków:

    • analiza wymagań użytkownika i na ich podstawie tworzenie wymagań systemowych,
    • tworzenie dokumentacji analitycznej,
    • modelowanie procesów i potrzeb klienta w notacjach UML, BPEL, BPM, itp.,
    • w późniejszym etapie kontakt z klientem,
    • testowanie i wdrażanie systemów informatycznych,
    • szkolenie użytkowników.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe z obszaru informatyki lub telekomunikacji,
    • doświadczenie w zakresie analizy biznesowej lub systemowej,
    • doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji analitycznej,
    • dobrze widziana znajomość zagadnień telekomunikacyjnych,
    • znajomość notacji UML,
    • znajomość narzędzi CASE,
    • znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej),
    • samodzielność, kreatywność,
    • zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
    • gotowość do kilkudniowych wyjazdów na terenie kraju.

    Oferujemy:

    • systematyczny rozwój,
    • interesującą współpracę z największymi korporacjami: czołowymi firmami telekomunikacyjnymi, integratorami rozwiązań IT,
    • dostęp do najnowszych technologicznie rozwiązań,
    • poznanie aplikacji i systemów klasy Enterprise,
    • możliwość zrealizowania własnych pomysłów,
    • przyjazną atmosferę pracy.

    Sposób aplikacji:

    Osoby zainteresowane prosimy przesłać CV klikając przycisk Aplikuj
    W temacie wiadomości proszę podać nr ref.: SOF/Analityk/02/2015/pracuj.pl

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Softelnet spółka akcyjna sp.k. ul. J. Lea 114, 30-133 Kraków, danych osobowych zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z obowiązująca ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2014r. nr 0 poz. 1182."