Ta oferta pracy jest nieaktualna od 285 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ATM S.A. to niekwestionowany lider rynku data center w Polsce, oferujący klientom unikalne rozwiązania, wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Firma inwestuje w rozwój nowych technologii oraz usług dopasowanych ściśle do potrzeb klientów. W jej misję wpisane są rozwój i dbałość o pracowników, ponieważ ceni potencjał ludzki jako swój najważniejszy zasób.

    Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Analityk IT
    Miejsce pracy: Warszawa
    nr ref. PR_AS/17

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie analizy technicznej i systemowej na potrzeby wewnętrznych projektów informatycznych, przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych i dokumentacji projektowej, projektowanie rozwiązań
    • identyfikowanie potrzeb klienta wewnętrznego i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych dotyczących systemów IT
    • merytoryczna (analityczna) opieka nad aplikacjami biznesowymi
    • opracowywanie przypadków i scenariuszy testowych oraz planów testów
    • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej i użytkowej
    • współpraca z dostawcami oprogramowania.

    Wymagania:

    • znajomość notacji UML i BPMN
    • doświadczenie w ocenie złożoności przedsięwzięć informatycznych
    • zdolność analitycznego myślenia, kreatywność
    • doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
    • znajomość narzędzi CASE
    • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

    Mile widziane:

    • znajomość zagadnień związanych z architekturą aplikacji J2EE
    • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych
    • doświadczenie w zakresie integracji systemów
    • praktyczna wiedza w zakresie standardów Web Services REST
    • znajomość Angular (2 lub 4).

    Oferujemy:

    • udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych, w tym także międzynarodowych
    • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami
    • dostęp do nowoczesnych technologii
    • pakiet medyczny
    • pakiet Multisport
    • przyjazną atmosferę pracy
    • dogodne warunki parkingowe
    • możliwość realnego wpływu na organizację
    • imprezy integracyjne.

    Prosimy o wysłanie CV wraz z podaniem numeru referencyjnego za pomocą przycisku:

    www.atman.pl

    Do oferty proszę dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r., nr 133, poz. 883).