Analityk IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-05
  • Ważna jeszcze 13 dni (do 2017-11-04)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ATM S.A. to niekwestionowany lider rynku data center w Polsce, oferujący klientom unikalne rozwiązania, wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Firma inwestuje w rozwój nowych technologii oraz usług dopasowanych ściśle do potrzeb klientów. W jej misję wpisane są rozwój i dbałość o pracowników, ponieważ ceni potencjał ludzki jako swój najważniejszy zasób.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk IT
Miejsce pracy: Warszawa
nr ref. PR_AS/17

Opis stanowiska:

  • prowadzenie analizy technicznej i systemowej na potrzeby wewnętrznych projektów informatycznych, przygotowywanie specyfikacji funkcjonalnych i dokumentacji projektowej, projektowanie rozwiązań
  • identyfikowanie potrzeb klienta wewnętrznego i uzgadnianie wymagań klientów wewnętrznych dotyczących systemów IT
  • merytoryczna (analityczna) opieka nad aplikacjami biznesowymi
  • opracowywanie przypadków i scenariuszy testowych oraz planów testów
  • tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej i użytkowej
  • współpraca z dostawcami oprogramowania.

Wymagania:

  • znajomość notacji UML i BPMN
  • doświadczenie w ocenie złożoności przedsięwzięć informatycznych
  • zdolność analitycznego myślenia, kreatywność
  • doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość narzędzi CASE
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

Mile widziane:

  • znajomość zagadnień związanych z architekturą aplikacji J2EE
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych
  • doświadczenie w zakresie integracji systemów
  • praktyczna wiedza w zakresie standardów Web Services REST
  • znajomość Angular (2 lub 4).

Oferujemy:

  • udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych, w tym także międzynarodowych
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • pakiet medyczny
  • pakiet Multisport
  • przyjazną atmosferę pracy
  • dogodne warunki parkingowe
  • możliwość realnego wpływu na organizację
  • imprezy integracyjne.

Prosimy o wysłanie CV wraz z podaniem numeru referencyjnego za pomocą przycisku:

www.atman.pl

Do oferty proszę dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r., nr 133, poz. 883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się