Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-01-04

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Analityk IT
    Miejsce pracy: Warszawa
    bottom
    Team Connect to doświadczona firma technologiczna
    zajmująca się wdrażaniem projektów z sektora  IT.

    Zakres obowiązków:

    • Udział w projektowaniu i wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych opartych na nowoczesnych technologiach wykorzystujących najlepsze praktyki;
    • Wytwarzanie rozwiązań zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami biznesowymi;
    • Definiowanie, analiza i opisywanie wymagań;
    • Współtworzenie dokumentacji projektowej;
    • Współpraca z zespołami programistycznymi.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne;
    • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
    • Bardzo dobra znajomość narzędzi Case – szczególnie Enterprise Architect;
    • Bardzo dobra znajomość notacji BPMN;
    • Bardzo dobra znajomość języka modelowania UML.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie we współpracy z zespołami analityków, developerów, testerów, projektantów wytwarzających programowanie podejściem zwinnym;
    • Znajomość koncepcji architektury oprogramowania DDD;
    • Znajomość zagadnień analizy wymagań poparte certyfikatem IREB (REQB).

    Oferujemy:

    • Pracę z najnowszymi technologiami przy tworzeniu innowacyjnego rozwiązania klasy Enterprise
    • Realny wpływ na architekturę, wybór technologii i podejście
    • Pracę w małych interdyscyplinarnych zespołach
    • Atrakcyjny pakiet benefitów – Kartę MultiSport, opiekę medyczną, zajęcia z Native Speaker`em, kartę lunchową, budżet na edukację
    • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
    • Twórczą oraz przyjazną atmosferę
    bottom
    bottom

    współpracujemy z

    bottom
    bottom
    Proszę o zawarcie poniższych zgód w swojej aplikacji:

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Team Connect Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r. poz. 1000).

    Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, a ich nie podanie skutkuje brakiem możliwości udziału w rekrutacji.
    Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Team Connect Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o podobnych ofertach pracy, dodaj do swojej aplikacji również powyższą zgodę.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgody, pisząc do nas pod adres [email protected]

    Zapoznaj się z tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie masz w związku z tym prawa:
    1. Polityka prywatności Team Connect Sp. z o.o.:
    2. Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez Team Connect Sp. z o.o.:
    bottom