Logo Pracuj.pl

Analityk IT

PKO Bank Polski SAO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

PKO Bank Polski SA

Chmielna 89

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • zbierasz i analizujesz wymagania zarówno biznesowe jak i technologiczne,
  • przygotowujesz dokumentację analityczną: architekturę rozwiązania, projekty wysoko poziomowe, szczegółowe specyfikacje funkcjonalne, projekty techniczne,
  • testujesz wdrażane rozwiązania,
  • koordynujesz prace kilkuosobowych zespołów realizujących w/w zadania,
  • dużo się uczysz poznając kolejne nowe obszary wymagające Twojego analitycznego zaangażowania (na początek mamy dla Ciebie obszar zarządzania tożsamością cyfrową i systemy klasy IAM).

Nasze wymagania

  • masz min. 5 lat doświadczenia w roli Analityka IT,
  • masz min. 2 lata doświadczenia w roli Wiodącego Analityka IT odpowiedzialnego za prace analityczne wykonywane przez kilkuosobowy zespół,
  • orientujesz się w zagadnieniach dotyczących infrastruktury IT - zarówno fizycznej jak i chmurowej,
  • masz doświadczenia w pracy zarówno w kaskadowych jak i zwinnych metodykach prowadzenia projektów,
  • sprawnie komunikujesz się w języku angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie,
  • jesteś osobą samodzielną w działaniu,
  • potrafisz myśleć analitycznie,
  • poznawanie nowych systemów/obszarów biznesowych/technologii traktujesz jako szansę dla własnego rozwoju,
  • potrafisz przekonywać innych do własnych propozycji rozwiązań/decyzji,
  • potrafisz współpracować z wewnętrznym klientem biznesowym,
  • masz wykształcenie wyższe o profilu technologicznym: informatyka lub pokrewne.

Mile widziane

  • wcześniejsze doświadczenie w roli programisty,
  • wiedza nt. zagadnień związanych z zarządzaniem tożsamością (systemy klasy IAM - Identity and Access Management) oraz doświadczenie przy wdrożeniach tego typu systemów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie usług turystycznych
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

W PKO Banku Polskim sami tworzymy, rozwijamy oraz zabezpieczamy nasze systemy i produkty. Z rozmachem korzystamy z innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii. Z sukcesem wdrożyliśmy blockchain i sztuczną inteligencję. To nie wszystko! Wspieramy startupy w ich drodze do sukcesu! Od lat wyznaczamy standardy na rynku polskiej bankowości. Aby utrzymać pozycję lidera, zatrudniamy najlepszych specjalistów i ekspertów. Dołącz do nas, żeby wspólnie tworzyć PKO Bank Przyszłości.

Analityk IT, Chmielna 89, Wola, Warszawa