PSI Polska

Analityk IT ze znajomością języka niemieckiego

PSI PolskaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Towarowa 35, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 15 dni
    do: 19 cze 2020
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

PSI Polska

Towarowa 35

Poznań

O projekcie

Wsparcie międzynarodowych wdrożeń autorskiego oprogramowania PSI dedykowanego klientom z branży energetycznej.

Twój zakres obowiązków

  • analiza potrzeb biznesowych niemieckich klientów z branży energetycznej oraz przekładanie ich na wymagania dla zespołu deweloperskiego

  • koordynowanie współpracy pomiędzy niemieckim partnerem koncernowym a zespołem technicznym

  • udział w projektach wdrożeniowych od fazy analizy, poprzez wdrożenie, uruchomienie oraz nadzór produkcyjny

  • konfigurowanie odpowiednich modułów funkcjonalnych systemu

  • tworzenie dokumentacji analitycznej, testowej oraz użytkowej

  • wsparcie merytoryczne dla zespołu projektowego Klienta

Nasze wymagania

  • przynajmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu analizy biznesowej; definiowania wymagań, przekształcania ich na zadania dla programistów

  • doświadczenie we współpracy z klientem wewnętrznym lub zewnętrznym w branży IT

  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie min. B2 – warunek konieczny

  • gotowość do wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych (do 25% czasu, głównie Niemcy)

Podział czasu pracy
40%

Analiza

20%

Przekładania wymagań

15%

Koordynowanie współpracy

15%

Testowanie

10%

Dokumentacja

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • około 5

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • agile

Skład zespołu

  • fullstack developer
  • lider techniczny

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wspieramy wydarzenia dla IT

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Interview online

3

Test online

4

Zadanie w domu

5

Decyzja

PSI Polska

Gdy zapalasz światło, nadajesz bagaż na lotnisku, tankujesz paliwo lub podróżujesz pociągiem – prawdopodobnie korzystasz z naszego oprogramowania. Od 1969 roku rozwijamy i integrujemy systemy informatyczne dla energetyki, produkcji i logistyki. PSI Polska z oddziałem w Poznaniu jest częścią międzynarodowego koncernu PSI AG, który zatrudnia na całym świecie ponad 1900 osób, z czego 270 w Poznaniu. www.psi.pl

W PSI projektujemy i wdrażamy m.in. oprogramowanie dla operatorów sieci energetycznych i sprzedawców energii. Obsługujemy 90% firm energetycznych w Niemczech i poszukujemy analityka, który będzie wspierał wdrożenia systemu PSIcommand do zarządzania zadaniami utrzymania sieci oraz zespołami w terenie. Chcesz mieć swój udział w tworzeniu jednego z najbardziej wyspecjalizowanych rozwiązań tego typu na rynku?

Dołącz do PSI Polska.

Przewiń do profilu firmy